Скрепи як вони є: Голий росіянин з ножем напав на продавців шаурми в Таїланді (відео)

Неадекватний турист кидався на кіоски з вуличною їжею і намагався напасти на продавців, через що торговці були вимушені забарикадуватися у власних закладах.

Російський турист вештався по вулицях повністю оголеним. Фото: скріншот з відео.

Повністю оголений чоловік, імовірно з Росії, з ножем і викруткою в руках, був помічений близько 3 години ночі в п'ятницю, 3 лютого, на жвавій вулиці в кварталі місцевих "червоних ліхтарів" в курортному тайському місті Паттайя, передають Патріоти України з посиланням на The Sun.

За словами очевидців, неадекватний турист кидався на кіоски з вуличною їжею і намагався напасти на продавців, через що торговці були вимушені забарикадуватися у власних закладах.

Поліцейські протягом 20 хвилин спостерігали за порушником порядку, після чого скрутили його і притиснули до землі на очах у приголомшених туристів.

"Він поводився як сновида. Він був п'яний і дуже злий через щось. Люди дуже налякалися. Невідомо, чому цей п'яний чоловік розгулював голим. Йому близько 25 або 30 років, і поліції довелося витратити багато часу, щоб зловити його. У підсумку він був заарештований ", - розповів місцевий репортер Тіра Фенграт, який зняв подію на камеру мобільного телефону.

"Закриття КПВВ дозволило знизити рівень захворюваності на COVID-19 у Луганській області", - Снєгирьов

середа, 25 листопад 2020, 14:30

Призупинення пропуску людей на КПВВ у Станиці Луганській дало можливість призупинити розповсюдження COVID-19. Зі слів Жданова, близько 20 % від загальної кількості захворілих на Луганщині –це мешканці окупованих територій, які перетинали умовну лінію розм

"Український план "Б", або Чи дійдуть миротворці до Донбасу", - Снєгирьов

вівторок, 24 листопад 2020, 11:12

Навіть у американських політиків є розуміння того, що миротворчі місії ніколи не вирішували конфлікти, а лише заморожували їх. «Дуже рідко розгортання миротворців робить щось інше, окрім як закріплює присутність цих сил назавжди», - заявив екс-посол США в