Ватники в екстазі: Туреччина прийняла пором "Варяг" з Криму, незважаючи на санкції

У разі в’їзду на підконтрольні Україні території судно разом із командою заарештують.

Пором "Варяг". Фото: nsn.fm.

Туреччина приймає прямий пором з окупованого Севастополя, незважаючи на офіційне невизнання анексії Криму. Про це заявили в Держдумі РФ, передають Патріоти України.

Зокрема, за словами депутата Держдуми від окупованого Криму Руслана Бальбека, пором Варяг у листопаді “здійснив перший рейс безпосередньо з Севастополя в Зонгулдак”. Як пише Бальбек у своєму Facebook, незважаючи на те, що Туреччина не визнає Крим російським, в турецькому порту прийняли Варяга з документами, оформленими в Криму.

– Що ж це, як не прорив у санкційній блокаді?, — написав депутат.

За його словами, до цього місяця пором виходив із Севастополя, йшов у Новоросійськ для оформлення суднових документів, і тільки потім відправлявся в турецький порт, бо в Туреччині не приймали документацію, заповнену в Криму.

До слова, 1 листопада Приморський районний суд Одеси заочно заарештував російський пором Варяг, який під прапором Панами здійснює рейси між окупованим Кримом і Туреччиною. Ухвалу опубліковано на сайті Держреєстру судових рішень.

За даними суду, Варяг, яким керує зареєстрована в Санкт-Петербурзі компанія, в 2015 році здійснив 18 рейсів між Севастополем і портом Зонгулдак. За рішенням суду у разі в’їзду на підконтрольні Україні території судно разом із командою заарештують.

Фінансування тероризму в особливо великих розмірах – ДБР затримало працівника СБУ.

неділя, 5 квітень 2020, 22:22

Примітно, що затримання підполковника СБУ проводили слідчі ДБР. Останні вважають, що співробітник СБУ зі спільником РЕГУЛЯРНО надавав хабарі військовослужбовцям на лінії розмежування, за неперешкоджання незаконному переміщенню готівки через лінію розмежув

"Ситуація з коронавірусом на території ОРДЛО: Міфи та загрози для України", - Снєгирьов

п’ятниця, 3 квітень 2020, 22:10

Інформація Головного управління розвідки Міноборони України про те, що в ОРДЛО у 7-й лікарні Луганська від коронавірусу померли 9 осіб, не відповідає дійсності. Ця лікарня не входить у перелік шести інфекційних стаціонарів, які сьогодні розгорнуті на тери