Ватники в екстазі: Туреччина прийняла пором "Варяг" з Криму, незважаючи на санкції

У разі в’їзду на підконтрольні Україні території судно разом із командою заарештують.

Пором "Варяг". Фото: nsn.fm.

Туреччина приймає прямий пором з окупованого Севастополя, незважаючи на офіційне невизнання анексії Криму. Про це заявили в Держдумі РФ, передають Патріоти України.

Зокрема, за словами депутата Держдуми від окупованого Криму Руслана Бальбека, пором Варяг у листопаді “здійснив перший рейс безпосередньо з Севастополя в Зонгулдак”. Як пише Бальбек у своєму Facebook, незважаючи на те, що Туреччина не визнає Крим російським, в турецькому порту прийняли Варяга з документами, оформленими в Криму.

– Що ж це, як не прорив у санкційній блокаді?, — написав депутат.

За його словами, до цього місяця пором виходив із Севастополя, йшов у Новоросійськ для оформлення суднових документів, і тільки потім відправлявся в турецький порт, бо в Туреччині не приймали документацію, заповнену в Криму.

До слова, 1 листопада Приморський районний суд Одеси заочно заарештував російський пором Варяг, який під прапором Панами здійснює рейси між окупованим Кримом і Туреччиною. Ухвалу опубліковано на сайті Держреєстру судових рішень.

За даними суду, Варяг, яким керує зареєстрована в Санкт-Петербурзі компанія, в 2015 році здійснив 18 рейсів між Севастополем і портом Зонгулдак. За рішенням суду у разі в’їзду на підконтрольні Україні території судно разом із командою заарештують.

Хіти тижня. Смертоносний меч мору та війни: Розшифровано страшні прогнози Нострадамуса про Росію

п’ятниця, 13 вересень 2019, 23:30

Природні катаклізми є попередниками загибелі людей і в різних куточках Росії вже можна помітити перші метеорити. Знаменитий провісник запевняв, що Росію чекає сумний кінець. Про це йдеться в працях Нострадамуса, які недавно розшифрували конспірологи, п...

Хіти тижня. На Херсонщині під час руху військової колони пролунав потужний вибух (фото)

п’ятниця, 13 вересень 2019, 3:00

Вибухи знищили повністю вміст причепа, проте військові і цивільні не стали жертвами НП.​. Як з'ясувалося, в колоні техніки один з вантажних причепів з паливно-мастильними матеріалами і конструктивними елементами захисної динамічної броні загорівся, піс...