Скрепи високодуховні: У РФ свінгер вбив гостя, якого сам запросив на секс-вечірку до своєї дружини

Азат Вафін разом зі своєю дружиною розпивали алкоголь, коли побачили в "рухомому рядку" оголошення про знайомства інтимного характеру.

Росіяни не проти провести час у свінгер-клубах. Ілюстрація: соцмережі.

У Татарстані на лаві підсудних постане 40-річний місцевий житель, який скоїв вбивство малознайомого чоловіка, після того, як сам запропонував йому вступити в інтимний зв'язок зі своєю дружиною. Про це повідомляють Патріоти України посиланням на uralpolit.

За даними слідства, 18 лютого Азат Вафін разом зі своєю дружиною розпивали алкоголь, коли побачили в "рухомому рядку" оголошення про знайомства інтимного характеру. Запросивши в гості незнайомого 53-річного чоловіка, господар запропонував йому зайнятися сексом з його дружиною, на що новий приятель відповів згодою.

"Надалі обвинувачений став вимагати продовження дій сексуального характеру, але потерпілий відмовився. Тоді Вафін завдав чоловікові не менше 16 ножових поранень по різних частинах тіла і поранив в ногу дружину, яка намагалася розборонити забіяк. Потерпілому вдалося відібрати у Вафіна ніж і поранити його в долоню. Однак озброївшись другим ножем, зловмисник наніс потерпілому ще не менше 6 поранень. В результаті той помер на місці", - розповіли в СУ СКР по Республіці Татарстан.

В даний час любитель свінгу поміщений під варту. Кримінальну справу за статтею "Вбивство" направлено до суду для розгляду по суті.

РОСІЯНАМ ЧАС звикати до сигналу повітряної тривоги

неділя, 4 грудень 2022, 19:28

Д. Снєгирьов, ЗСУ, росія, повітряна тривога,окупанти, обстріли. Ми говоримо правду, а решту зроблять ЗСУ!

Деокупація КРИМУ вже ПОЧАЛАСЯ. З Армянська

неділя, 4 грудень 2022, 10:58

Д. Снєгирьов, деокупація, Крим, Армянськ, ППО, ракетна зброя,НАТО,РФ, поточна ситуація на фронті. Про оперативну обстановку на фронті та актуальні виклики. 01:09 - загроза блекауту: чи варто евакуюватись із столиці . 03:33 - фірми країн Заходу допомага...