Скрепи високодуховні: У Росії суддя зайнявся сексом зі школярем на пляжі

Це вже не перший випадок у практиці судді.

На пляжі в Іркутську. Фото: www.irk.ru.

В Іркутську (Росія) поліцейські на громадському пляжі знайшли в машині чоловіка і підлітка, що вступили у статеві стосунки. З’ясувалося, що старший коханець – суддя Жовтневого районного суду Іркутська Костянтин Федоров, повідомляється у телеграм-каналі Mash. Новину передають Патріоти України.

15-річний школяр розповів, що все було добровільно. Познайомився з суддею він у групі гомосексуалістів у соціальній мережі. Це не перший випадок у практиці судді. Одного разу він уже попався на гомосексуальних стосунках з курсантом, коли працював у Східно-Сибірському інституті МВС. Зараз триває слідство.

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...