Смачного по-кремлівськи або з'їж спагетті "Зарин": У Лондоні іронічно потролили РФ перед будівлею посольства (відео)

У написі, який зробили перед посольством, запрошують пообідати в їдальні стравами з "отруйними" назвами.

Скрін відео

Перед російським посольством в британському Лондоні невідомі нанесли на асфальт іронічний напис. Запрошують пообідати в їдальні посольства РФ. Стравам дали назви отруйних речовим. Про це повідомляє у Facebook DW, передають Патріоти України.

"Пообідайте в російському посольстві. Паста "Полоній", спагетті "Зарин", і десерт "Новічоколад". Хто знає, що ми туди поклали", - йдеться в написі.

Автори обіграли прізвище президента РФ Володимира Путіна. Використовували англійське фразове дієслово рut in - "класти".

На Луганщині росіяни втрачають техніку і руйнують житлові квартали, місцевих примусово мобілізують

понеділок, 23 травень 2022, 22:37

Зараз в медіапросторі лунає теза, що Луганськ — це другий Маріуполь. Це не так. Маріуполь був оточений щільним кільцем. Жодних спроб здійснити військову деблокаду оточення з української сторони не було. Натомість, Луганська область не заблокована. Проводи

Рф змінює тактику на Луганщині: заходить на Сєвєродонецьк з флангів, але "котла" - немає

понеділок, 23 травень 2022, 22:23

Варто говорити про те, що в Луганській області спостерігається зміна тактики військового протистояння з боку окупаційних військ. Якщо раніше вони штурмували міста, себто йшли на безпосередній вогневий контакт у середмісті – це стосується і Попасної, і Руб