Смаколик для справжніх бандерівців: На Херсонщині зробили гігантський бутерброд з салом у вигляді тризуба (фото)

Потім "бутерброд", що складається з величезної кількості досить величеньких менших бутербродів загальною вагою 200 кілограмів, успішно з'їли учасники свята.

Патріотичний бутерброд на Херсонщині. Фото: Інфокава.

У місті Олешках (Херсонська область, у минул. Цюрупінськ) встановлено новий рекорд України: тут зробили гігантський бутерброд з салом у вигляді тризуба. Він офіційно занесений в Книгу рекордів України. Про це повідомляють Патріоти України із посиланням на Інфокаву.

Бутерброд сфотографували і рекорд зафіксували на самому початку свята Олешки green day, який проходив в місті 3 червня. Це традиційне свято сім'ї, спорту, природи і смачної їжі, яке супроводжується зазвичай якою-небудь родзинкою. Цього разу - ось такий смачний рекорд.

Чому зафіксували ще вранці, відразу після викладення? Так тому що потім "бутерброд", що складається з величезної кількості досить величеньких менших бутербродів загальною вагою 200 кілограмів, успішно з'їли учасники свята - не на сонці же йому лежати!

А свято продовжилося і, як зазвичай, зібрало велику кількість містян і їх сімей, які із задоволенням зустрічали концертні групи, танці, конкурси та різноманітні страви, які з задоволенням скуштували жителі Олешок і їх гості.

Вибухи в Ірані: Чи вплине атака на завод дронів на хід війни в Україні

неділя, 5 лютий 2023, 14:11

Варто зауважити, що використання росією іранських дронів проти України не впливає суттєво на хід війни, оскільки українські сили ППО навчилися ефективно їм протидіяти. Днями на військовому заводі з виробництва БПЛА в Ірані пролунав сильний вибух. Крім ...

Настав другий етап каскадного звільнення півдня

четвер, 2 лютий 2023, 22:17

Ми говоримо правду, а решту зроблять ЗСУ!