Смаколик для справжніх бандерівців: На Херсонщині зробили гігантський бутерброд з салом у вигляді тризуба (фото)

Потім "бутерброд", що складається з величезної кількості досить величеньких менших бутербродів загальною вагою 200 кілограмів, успішно з'їли учасники свята.

Патріотичний бутерброд на Херсонщині. Фото: Інфокава.

У місті Олешках (Херсонська область, у минул. Цюрупінськ) встановлено новий рекорд України: тут зробили гігантський бутерброд з салом у вигляді тризуба. Він офіційно занесений в Книгу рекордів України. Про це повідомляють Патріоти України із посиланням на Інфокаву.

Бутерброд сфотографували і рекорд зафіксували на самому початку свята Олешки green day, який проходив в місті 3 червня. Це традиційне свято сім'ї, спорту, природи і смачної їжі, яке супроводжується зазвичай якою-небудь родзинкою. Цього разу - ось такий смачний рекорд.

Чому зафіксували ще вранці, відразу після викладення? Так тому що потім "бутерброд", що складається з величезної кількості досить величеньких менших бутербродів загальною вагою 200 кілограмів, успішно з'їли учасники свята - не на сонці же йому лежати!

А свято продовжилося і, як зазвичай, зібрало велику кількість містян і їх сімей, які із задоволенням зустрічали концертні групи, танці, конкурси та різноманітні страви, які з задоволенням скуштували жителі Олешок і їх гості.

Україна може реанімувати Мінський процес з допомогою гуманітарного напрямку

понеділок, 29 листопад 2021, 17:49

Росія категорично відмовляється від будь-яких, навіть косметичних змін Мінських угод. Президент Росії Володимир Путін пояснював, що зміна одного пункту може потягнути за собою зміну і інших. У зв'язку з цим він виключив можливість зміни Мінських угод.

Збиття українського "Боїнгу" над Тегераном: в Ірані почалися судові слухання

вівторок, 23 листопад 2021, 17:18

Президент України Володимир Зеленськийзаявив, що «всі винні в цій катастрофі обов’язково будуть притягнуті до відповідальності. У сучасному світі немає шансу, що такий злочин залишиться без належної реакції. Строку давності у таких злочинів теж немає.