Смаколик для справжніх бандерівців: На Херсонщині зробили гігантський бутерброд з салом у вигляді тризуба (фото)

Потім "бутерброд", що складається з величезної кількості досить величеньких менших бутербродів загальною вагою 200 кілограмів, успішно з'їли учасники свята.

Патріотичний бутерброд на Херсонщині. Фото: Інфокава.

У місті Олешках (Херсонська область, у минул. Цюрупінськ) встановлено новий рекорд України: тут зробили гігантський бутерброд з салом у вигляді тризуба. Він офіційно занесений в Книгу рекордів України. Про це повідомляють Патріоти України із посиланням на Інфокаву.

Бутерброд сфотографували і рекорд зафіксували на самому початку свята Олешки green day, який проходив в місті 3 червня. Це традиційне свято сім'ї, спорту, природи і смачної їжі, яке супроводжується зазвичай якою-небудь родзинкою. Цього разу - ось такий смачний рекорд.

Чому зафіксували ще вранці, відразу після викладення? Так тому що потім "бутерброд", що складається з величезної кількості досить величеньких менших бутербродів загальною вагою 200 кілограмів, успішно з'їли учасники свята - не на сонці же йому лежати!

А свято продовжилося і, як зазвичай, зібрало велику кількість містян і їх сімей, які із задоволенням зустрічали концертні групи, танці, конкурси та різноманітні страви, які з задоволенням скуштували жителі Олешок і їх гості.

На Луганщині зафіксовано застосування російськими окупантами термобаричної зброї

середа, 18 травень 2022, 18:19

Нагадаю, нещодавно аналітичний відділ ГІ "Права Справа" оприлюднив інформацію про те, що місцеві джерела організації зафіксували передислокацію в окуповане м. Луганськ важкої вогнеметної системи (ТОС-1А). На Луганському напрямку ворог продовжує артилер...

На Луганщині ЗСУ знищили переправу окупантів - інформацію надали місцеві сили спротиву

середа, 18 травень 2022, 17:56

Цей факт ще раз свідчить про те, що український рух спротиву працює плідно й ефективно, незважаючи на доволі складну ситуацію на окупованих територіях. Російські окупанти продовжують наступати в Східній операційній зоні. Основні зусилля ворог зосередив...