Жителів Києва обурив арт-проект художника із Росії Станіслава Коміссарова, і вони почали проводити акції протесту, розміщуючи на спорудах столиці власні написи, передають Патріоти України.
Як відомо, російський митець Коміссаров у рамках проекту "Креативна миротворчість" показав, як одні й ті ж явища, що стосуються війни на Донбасі, називають із російського та українського боку. "Різні погляди" на конфлікт художник намалював на кутках київських будинків. Сам проект викликав обурення серед жителів столиці.
Так, у відповідь на творчість художника з Росії київський історик Світлана Осипчук вирішила реалізувати власний "мистецький проект", про що й на писала у своєму блозі "Міст Патона". Вона замалювала напис Коміссарова, а на його місці зробила свій – "Спочатку Гаага, чувак".
"Зараз дуже багато говорять про необхідність діалогу і примирення. Я теж багато про це думаю. Але, якщо чесно, не уявляю, як це має виглядати у час, коли на сході досі триває війна. Думка про те, що цей напис залишатиметься на Контрактовій у місті і в місці, яке я люблю, здалася мені нестерпною. Тому вже через декілька годин я пішла в магазин для художників, купила там акрилову фарбу і кисть, і влаштувала першу у своєму житті мистецьку акцію", – написала історик у блозі.
А обурена киянка Саша Добічева на своїй сторінці у соцмережі Facebook запропонувала у відповідь на творчість російського художника на кутках будівель писати "Я художник! – А, по-моєму, ти л*йно".
"Давайте краще запропонуємо інші помилкові дихотомії. Допоможемо художнику. Свобода – це рабство, незнання – це сила, війна – це мир. Або ось, теж знамените: Художник: Я художник! Робочий: А по-моєму, ти л*йно!" – написала жінка.
Таку ідею вже підтримав і реалізував житель Києва Андрій Грищук. Фото результату свого протесту він опублікував на сторінці у мережі Facebook.
Як написала на своїй сторінці у мережі Facebook киянка Анна Гриценко, інвестори проекту вже проінформовані про реакцію жителів Києва. "Художники зобразили нібито протиставлення українських і російських пропагандистських конструктів, чим спонукали киян до спонтанного відповідного арт-проекту. Відповідь, звичайно, німці нікому не оплатять, так вона і не за гроші робилася", – зазначила Гриценко.
В сучасній оселі з'являється все більше техніки, яка суттєво полегшує щоденне прибирання. Очищення поверхонь без використання хімічних засобів стає можливим завдяки пароочиснику. Ефективний у боротьбі з брудом, мікробами та пилом, прилад чудово підходи...
Ремінь газорозподільного механізму (ГРМ) - забезпечує синхронну роботу клапанів і поршнів, контролюючи їхній рух. Якщо ремінь ГРМ виходить з ладу, це часто призводить до серйозних пошкоджень двигуна. У дизельних автомобілях, де двигуни працюють під під...