"Сьогодні бачив, як людина їла": Мережа вибухнула жартами через заяву міністра Реви щодо харчування українців

Як відомо, міністр зазначив, що ціни на продукти харчування в Україні та Німеччині приблизно однакові, проте німці просто їдять менше, ніж українці.

Міністр Рева вважає, що українці забагато їдять. Ілюстрація:Newsone.ua

У мережі активно обговорюють заяву міністра соціальної політики України Андрія Реви про гроші, які українці витрачають на харчування. Про це пишуть користувачі соціальних мереж, передають Патріоти України з посиланням на Апостроф.

Так, міністр зазначив, що ціни на продукти харчування в Україні та Німеччині приблизно однакові, проте німці просто їдять менше, ніж українці. Це викликало хвилю жартів в мережі.

"Мене Рева так розлютив, що на нервах я з'їв велике морозиво", - пише на своїй сторінці в Facebook Клим Братковський.

"Саме стільки кілокалорій в середньому споживає українка (українець), обідаючи у бабусі (дідуся). Це багато, не треба так", - відзначає Андрій Грищук, публікуючи фото Реви, "спантеличеного підрахунками".

"Сьогодні бачив, як людина їла. Дайте телефон міністра Реви або гастропатруля", - іронізує Михайло Ткач.

"Як думаєте, ким із видатних мислителів більше захоплюється Рева - Кім Чен Іром чи Пол Потом?" - запитує Михайло Ганницький.

Крім того, заяві міністра Реви присвятили навіть вірш.

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...