Спочатку там були інші прізвища: Співавтор "кремлівського списку" США розкрив несподівані подробиці

Початковою метою "кремлівського списку" було визначення кола осіб, які заробили статки завдяки зв'язкам з Кремлем.

Андерс Ослунд. Фото: Рейтерс.

Один з авторів так званого "кремлівського списку", експерт Atlantic Council Андерс Ослунд заявив, що в останній момент у цей список були внесені істотні зміни. Про це йдеться в його статті для Atlantic Council, передають Патріоти України.

"В останню хвилину, однак, якась високопоставлена особа – ніхто не знає хто саме – викинула роботу експертів і замість цього вписала імена вищих посадових осіб в адміністрації президента і уряду Росії плюс 96 російських мільярдерів зі списку Forbes. При цьому цей високопоставлений чиновник виставив на сміх урядових експертів, які підготували ще один звіт, перетворивши CAATSA (Countering america's Adversaries Through Sanctions Act, "Протидія супротивникам Америки за допомогою закону про санкції", - ред.) в неефективну пародію санкцій США щодо Росії в цілому. Підписавши цей список, міністр фінансів взяв на себе відповідальність за це", - підкреслив Ослунд.

Він зазначив, що початковою метою "кремлівського списку" було визначення кола осіб, які заробили статки завдяки зв'язкам з Кремлем. "Якщо цей уривок з телефонної книги Кремля і буде мати якийсь ефект, то хіба що зміцнення російської еліти за Путіним, в той час як автори CAATSA прагнули розбити російську еліту і не дати відомим росіянам можливості спокійно жити на Заході. Багато бізнесменів зі списку Forbes є громадянами інших країн, крім Росії, і прожили за кордоном багато років. Влада США ніяк не довела, що ці люди зробили щось погане", - підсумував Андерс Ослунд.

Дмитро Снєгирьов назвав справжню причину пожеж в Луганській області:«Вони виникли через умисні підпали».

неділя, 29 листопад 2020, 16:14

Аналіз ситуації, на думку ведучого, свідчить про організовані умисні підпали задля подальшої вирубки лісу-кругляку, а розповсюдження вогню сталося, зокрема, через непрофесійність рятувальників і слабку реакцію місцевої влади на ситуацію. Причина лісови...

Крах перемовин і удар по Мінських угодах: План для України щодо Донбасу

неділя, 29 листопад 2020, 11:54

Україні потрібно наполягати на перемовинах з самою Російською Федерацією, а не з квазіоб'єднаннями типу "ЛНР" і "ДНР", і не робити на сьомому році перемовин великі очі від подиву, що Росія нібито визнала себе учасником конфлікту. Росія не має наміру йт...