Справа Савченко: Ківа розгледів зраду Тимошенко (відео)

За словами голови Соцпартії, зараз найбільше звинувачують Савченко ті, хто ще учора робив її героєм.

Ілля Ківа. Фото:скрін відео

У випадку встановлення судом провини нардепа Надії Савченко у підготовці до насильницьких дій проти представників влади відповідальність за її дії також ляже на парламентську фракцію партії "Батьківщина", яка під №1 у своєму виборчому списку привела її до парламенту. Про це заявив голова Соціалістичної партії України Ілля Ківа заявив в ефірі Еспресо.TV, інформують Патріоти України.

"Якщо Савченко - зрадник, якщо вона - агент ФСБ, то чи не здається Вам що це відповідальна уся фракція "Батьківщини"? А Тимошенко не є учасником цього процесу?", - зауважив керівник Соцпартії.

За його словами, керівництво партії Тимошенко мало проаналізувати ризики, пов'язані із Савченко:

"Чому ви не провели аналіз? Чому Ви не припустили (що Савченко можуть завербувати у ФСБ - ред.)? Чому Ви не провели роботу? А вам відразу потрібна була лише яскрава історія для своєї особистої популяризації".

Також, за його словами, нинішня ситуація з Савченко стала можливою за рахунок "бездіяльності спецслужб", а також є наслідком "анархії, бардака й "беспредела", котрий відбувається у нашій країні".

"Я не звинувачую Савченко, я не знаю доказів у цій справі. Ми піднесли її на цей трон без будь-яких доказів - не перевірив її, а чи не завербували її насправді за ті 2,5 роки (що вона перебувала у російському полоні - ред). Луб'янка за 2,5 роки може будь-кому мізки промити", - додав Кива.

На його думку, зараз найбільше звинувачують Савченко ті, хто ще учора робив її героєм.

"Це показник хамелеонності нинішньої влади. Сьогодні вони Вам аплодують, а завтра з Вас живцем шкіру зніматимуть. І Савченко це прямий показник. Сьогодні усі ті, хто в парламенті, виливають на неї відра бруду, я Вам хочу сказати, це дзеркальне відображення усіх тих, хто їй найбільше аплодував, й хто носив цього "національного героя" по Олімпу слави", - зазначив лідер соціалістів.

Також він озвучив своє особисте ставлення до Савченко:

"Навіть, якщо Савченко й противник, то це сміливий противник, котрий заслуговує на повагу. 99% тих, хто перебуває у Раді, вони брудніші за неї й принесли набагато більше шкоди. Вони неодноразово зраджували Батьківщину, але ніколи Вам цього не покажуть та не скажуть. А надалі ходитимуть на телебачення, розповідаючи про патріотизм й торгуючи Вами, мною, нашою з Вами землею.

Це її позиція... Савченко має позицію, якщо її позиція на сьогоднішній день протирічить закону України, її має бути покарано. Але для цього мають бути вагомі докази, а не просто заяви генерального прокурора з трибуни.

Я не виправдовую Савченко, але якщо парламентарі не одумаються, то таких як Савченко, які бажають підірвати цю Раду, розстріляти її з автомата, у нашому суспільстві буде все більше й більше".

Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську, зраду Нацполіції і стан справ на фронті

п’ятниця, 1 липень 2022, 22:25

У Харківській області створено поганий прецедент: зрадник отримав 2 роки умовно! Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську та зраду Нацполіції, про стан справ на фронті. 00:00 - щодо оточення Лисичанська, можливості його захоплення та ш...

Луганщина: Лисичанськ у напівкільці, але війська окупанта виснажені і втрачають боєздатність

п’ятниця, 1 липень 2022, 22:12

Інформація російських пропагандистів про те, що Лисичанськ нібито вже оточений і противник контролює значну частину міста, не відповідає дійсності. Російські загарбники продовжують вести наступ на Лисичанськ. За даними Генштабу ЗСУ, спершу вони хочуть ...