Кількість жертв зросла: Стала відома причина аварії автобуса на Кубані

Стало також відомо, що кількість жертв події зросла з 12 до 14 осіб.

Рятувальні роботи на місці ДТП. Фото: прес-служба ДСНС РФ.

Причиною падіння автобуса з робітниками в море в Краснодарському краї стала дорожньо-транспортна пригода. Про це заявила офіційний представник Слідчого комітету Росії Світлана Петренко, передають Патріоти України із посиланням на "Інтерфакс".

Зокрема, російські силовики порушили кримінальну справу за фактом падіння автобуса з робітниками по ст. 264 Кримінального кодексу РФ, а саме порушення ПДР і експлуатації транспортних засобів, що призвело до загибелі людей.

Крім того, представники Міністерства України з надзвичайних ситуацій зазначили, що кількість жертв події зросла з 12 до 14 осіб. Водночас МНС вдалося врятувати 24 осіб, вісьмом з яких була потрібна госпіталізація.

Про будівництво двох баз ВМС, або Що заважає налагодити ефективну співпрацю України з країнами НАТО

четвер, 22 жовтень 2020, 9:55

Важливо розглядати розбудову військово-морського флоту України виключно в аспекті забезпечення вільного судноплавства одночасно Чорного й Азовського морів. І подавати це в аспекті деокупації незаконно анексованого Криму.

"Зміна форматів переговорів і "вільні економічні зони" не допоможуть реінтегрувати ОРДЛО", - Снєгирьов

середа, 21 жовтень 2020, 16:20

На мою думку , такі заяви Олексія Рєзнікова свідчать про те, що представники міністерства з питань реінтеграції окупованих територій, не мають ані "дорожньої карти", ані загального уявлення про механізми завершення війни та повернення тимчасово окупованих