Стало відомо про смерть відомого українського художника, який був учасником Євромайдану

Тарас Більчук був активним учасником Революції Гідності. Під час розгону активістів 30 листопада художник отримав струс мозку.

Тарас Більчук. Фото: соцмережі.

Відомий український художник, учасник Революції Гідності Тарас Більчук раптово помер на 57 році життя. Про це повідомляють у прес-службі Рівненської облдержадміністрації, передають Патріоти України.

Більчук був родом з Рівненської області. Після навчання у Львівській академії мистецтв художник переїхав до США. Через 13 років він повернувся на батьківщину і оселився в Дубно. Картини художника розійшлися по всьому світу. Сюжети його творів пов'язані з часами козацтва в Україні, є портрети і пейзажі.

Більчук був активним учасником Революції Гідності. Під час розгону активістів 30 листопада художник отримав струс мозку. Також він брав участь у подіях 18 лютого на Майдані. У річницю Революції Гідності в 2016 році Більчук отримав нагороду - орден "За мужність". Прощання з Більчуком відбудеться 15 серпня, поховають його на цвинтарі в рідному селі Коршів.

"Ситуація з коронавірусом на території ОРДЛО: Міфи та загрози для України", - Снєгирьов

п’ятниця, 3 квітень 2020, 22:10

Інформація Головного управління розвідки Міноборони України про те, що в ОРДЛО у 7-й лікарні Луганська від коронавірусу померли 9 осіб, не відповідає дійсності. Ця лікарня не входить у перелік шести інфекційних стаціонарів, які сьогодні розгорнуті на тери

"Санкції проти Росії та коронавірус: Чи можливе завершення війни на Донбасі", - Снєгирьов

четвер, 2 квітень 2020, 21:21

Зі свого боку Кремль навпаки намагається використати пандемію коронавірусу у власних цілях – скасування економічних санкцій. При цьому відмовлятися від анексії Криму та окупації частини Донбасу вона не має наміру. Наразі ситуація на лінії розмежування ...