Стало відомо, скільки коштує нова сумочка нардепа Білозір (фото)

Оксана Білозір відома любов'ю до аксесуарів классу "люкс".

Оксана Білозір та її нова сумочка. Фото: Znaj.ua.

Нардеп з "Блоку Петра Порошенка" Оксана Білозір нещодавно прийшла до Верховної Ради з сумочкою за 25 тис. грн від італійського бренду Valentino Orlandi, передають Патріоти України.

"Подібну сумочку також можна купити у стоковому магазині за зовсім інші гроші. Не знаю, наскільки народні депутати користуються стоком", - розказала Znaj.ua український дизайнер Tina Van Guten.

Оксана Білозір відома любов'ю до аксесуарів классу "люкс". У травні минулого року прийшла в парламент з торбинкою від французского бренду Celine. Ціна на таку в Інтернеті - $6 500 або 162 тис. грн. Минулого квітня взяла з собою сумку з хутром поні від Yves Saint Laurent за 37 тис. грн.

Повернення українців з-за кордону порушує чинне законодавство по боротьбі з епідеміями

вівторок, 31 березень 2020, 12:16

Оголошену в Україні надзвичайну ситуацію можна порівняти із «тушінням пожежі бензином». На мою думку, продовження карантину ще на місяць, без відповідної підтримки з боку уряду, серйозно загрожує економічній безпеці держави. Кабінет міністрів пізно зуп...

Про закриття кордону і повернення українців після введення заборон

неділя, 29 березень 2020, 13:02

Тут виникає питання відповідальності наших громадян перед державою. Якщо вони чудово розуміють, що наразі близько 150 країн світу, зокрема країни Європи і Близького Сходу, уражені COVID-19, але свідомо не скасовують заплановані туристичні поїздки, то наша