Старий скандаліст Жириновський оцінив політполеміку в "Хунті": "Берите пример с Саакашвили и Авакова, вот так надо работать!"

Володимир Вольфович заявив, що високопосадовці мають відстоювати свою позицію енергійно та не лізти за словом у кишеню.

Володимир Жириновський. Фото: ldpr-smolensk.ru.

Скандальний російський політик і рупор Кремля Володимир Жириновський зателефонував президенту України Петру Порошенку і попросив його не застосовувати покарання до Михайла Саакашвілі і Арсена Авакова. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на російські ЗМІ та сайт партії ЛДПР.

Сьогодні Жириновський зателефонував Петру Порошенку і спікеру ВР Володимиру Гройсману. У розмові він передав слова підтримки губернатору Одеської області та міністру МВС Арсену Авакову і попросив не карати їх.

Жириновський відзначив, що хоча український режим і є ворожим для Росії, але Аваков і Саакашвілі, з його точки зору, показують приклад, як потрібно відстоювати в суперечці свою позицію. Він вважає, що це приклад для російських чиновників, як потрібно висловлювати свою думку. Мы совершенно не разделяем их взгляды, не оправдываем их политически, но считаем, что их стиль работы заслуживает того, чтобы с него брать пример", — сказав Жириновський.

Глава ЛДПР заявив, що потрібно з агресією вступати в дискусію, а реально небезпечний той, хто мовчить. Потрібно захищати свої погляди. Більше того, Жириновський підтримав Авакова і Саакашвілі, запросив їх до Москви, щоб обговорити нагальні проблеми.

РФ почала велику атаку - кинуть 170 тис., Пригожина накрили вогнем ЗСУ, Гіркін збере ПВК

субота, 4 лютий 2023, 17:10

В інтерв'ю Олені Кирик на ютуб-каналі «Сейчас» розповів, із чим пов'язаний конфлікт Пригожина та Гіркіна і чому колишній ФСБшник не поспішає вступати до лав ЧВК Вагнера. Більше того, за інформацією експерта, Стрєлков-Гіркін планує створити свою приватн...

Лівобережна Херсонщина - під вогневим контролем ЗСУ: Які є варіанти деокупації регіону

субота, 4 лютий 2023, 16:57

Варто зазначити, що російські соцмережі вже відкрито заявляють про те, що очікують нових десантних операцій ЗСУ в районі Кінбурнської коси та Нової Каховки. Одним із способів звільнення лівобережної частини Херсонської області може бути не лише завданн...