"Страшно очень, всегда!": Дітям з околиць Маріуполя потрібна допомога психологів (відео)

Дитячий психолог Марія Яковлєва розповіла, що у дітей навіть звук від повітряної кульки, що лопнула, викликає гостру травматичну реакцію страху.

Школа у Виноградному. Фото: Вікіпедія.

Діти, які живуть в селищі Виноградне на околиці Маріуполя, до залпів і розривів снарядів звикли, але відчувають постійний страх. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на Громадське ТБ Донбасу.

Повідомляється, що у школі Виноградного навчається 137 учнів. Вони потребують допомоги психолога. Так вважає директор школи Любов Шкляр. "Після обстрілів діти бували замкнуті і їм необхідна допомога дорослих, саме психолога", - каже директор школи.

Дитячий психолог Марія Яковлєва розповіла, що у дітей навіть звук від повітряної кульки, що лопнула, викликає гостру травматичну реакцію страху, а в грі вони вчаться "проживати" цю ситуацію.

Хіти тижня. Типові донецькі комбайнери: Упізнані двоє кадирівських головорізів, ліквідованих на Донбасі

неділя, 22 липень 2018, 16:00

Агресор Володимир Путін і його дармоїди люблять називати війну на Донбасі "громадянської", а місцевих вояків "шахтарями і трактористами". Однак за "дивним збігом" вантажі 200 з цієї "громадянської війни" йдуть масово на територію РФ. Відзначається, що ...

Хіти тижня. Екологічна катастрофа: Наслідки посухи в Криму показали з космосу (фото)

неділя, 22 липень 2018, 4:00

Дії РФ свідчать про те, що держава-окупант не зацікавлена в розвитку півострова з його природним потенціалом. Її безвідповідальність призводить до невідворотної шкоди навколишньому середовищу і збитків для місцевого населення. Окупований Крим за два ро...