"Страшно очень, всегда!": Дітям з околиць Маріуполя потрібна допомога психологів (відео)

Дитячий психолог Марія Яковлєва розповіла, що у дітей навіть звук від повітряної кульки, що лопнула, викликає гостру травматичну реакцію страху.

Школа у Виноградному. Фото: Вікіпедія.

Діти, які живуть в селищі Виноградне на околиці Маріуполя, до залпів і розривів снарядів звикли, але відчувають постійний страх. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на Громадське ТБ Донбасу.

Повідомляється, що у школі Виноградного навчається 137 учнів. Вони потребують допомоги психолога. Так вважає директор школи Любов Шкляр. "Після обстрілів діти бували замкнуті і їм необхідна допомога дорослих, саме психолога", - каже директор школи.

Дитячий психолог Марія Яковлєва розповіла, що у дітей навіть звук від повітряної кульки, що лопнула, викликає гостру травматичну реакцію страху, а в грі вони вчаться "проживати" цю ситуацію.

​Прошиває товсті дерева: Росія завезла під Маріуполь нову смертоносну зброю (відео)

вівторок, 25 вересень 2018, 0:40

На Приазов'ї спостерігається загострення бойових дій. Ворог експерементує з новітнім озброєнням, намагаючись набути тактичну перевагу. Російські окупанти посилили обстріли біля узбережжя Азовського моря. Стріляють чужинці навіть у дощповідомляють Патрі...

Оздоровлює шкіру, судини, нирки та усю систему травлення: Дієтолог розповіла про найважливіший осінній овоч

вівторок, 25 вересень 2018, 0:23

Всім, хто має проблеми із судинами, особливо, варикозну хворобу, серцем, приймає гормони, має сидячу роботу і просто має схильність до легкої набряклості лиця зранку, варто їсти гарбуз. "Хоч ми живемо в ХХІ столітті, в час високих технологій, їжа залиш...