"Страшно очень, всегда!": Дітям з околиць Маріуполя потрібна допомога психологів (відео)

Дитячий психолог Марія Яковлєва розповіла, що у дітей навіть звук від повітряної кульки, що лопнула, викликає гостру травматичну реакцію страху.

Школа у Виноградному. Фото: Вікіпедія.

Діти, які живуть в селищі Виноградне на околиці Маріуполя, до залпів і розривів снарядів звикли, але відчувають постійний страх. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на Громадське ТБ Донбасу.

Повідомляється, що у школі Виноградного навчається 137 учнів. Вони потребують допомоги психолога. Так вважає директор школи Любов Шкляр. "Після обстрілів діти бували замкнуті і їм необхідна допомога дорослих, саме психолога", - каже директор школи.

Дитячий психолог Марія Яковлєва розповіла, що у дітей навіть звук від повітряної кульки, що лопнула, викликає гостру травматичну реакцію страху, а в грі вони вчаться "проживати" цю ситуацію.

Хіти тижня. Напій для генія: Фахівці назвали найкориснішу добавку до кави

середа, 12 грудень 2018, 1:00

Вживання кави з какао активізує приплив крові до мозку людини, що покращує показники уваги, підсилює здібності до засвоєння нових знань. Дослідники провели низку експериментів і з'ясували, що вживати каву краще разом з какао. Поєднання кави з какао над...

Синоптики повідомили погану новину для Керченського мосту

вівторок, 11 грудень 2018, 23:43

Сезон штормів - перше важке випробування стихії для колосальної споруди на "глиняних ногах". А буде ж ще весняний льодохід. Укргідрометцентр оголосив штормове попередження в акваторії Азовського моря в ніч з 11 на 12 грудня. Про це повідомили в прес-це...