"Страшно очень, всегда!": Дітям з околиць Маріуполя потрібна допомога психологів (відео)

Дитячий психолог Марія Яковлєва розповіла, що у дітей навіть звук від повітряної кульки, що лопнула, викликає гостру травматичну реакцію страху.

Школа у Виноградному. Фото: Вікіпедія.

Діти, які живуть в селищі Виноградне на околиці Маріуполя, до залпів і розривів снарядів звикли, але відчувають постійний страх. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на Громадське ТБ Донбасу.

Повідомляється, що у школі Виноградного навчається 137 учнів. Вони потребують допомоги психолога. Так вважає директор школи Любов Шкляр. "Після обстрілів діти бували замкнуті і їм необхідна допомога дорослих, саме психолога", - каже директор школи.

Дитячий психолог Марія Яковлєва розповіла, що у дітей навіть звук від повітряної кульки, що лопнула, викликає гостру травматичну реакцію страху, а в грі вони вчаться "проживати" цю ситуацію.

Хіти тижня. За нього билися дві імперії: У мережі показали вражаючі старовинні фото міста на Львівщині

середа, 20 березень 2019, 0:35

У серпні 1914-го на околицях міста відбулась відома в історії Городоцька битва - між австро-угорськими та російськими військами. В польському електронному архіві зберігаються світлини міста Городок. Воно розташоване над річкою Верещицею за 25 км від Ль...

Таємниця Антарктиди: На покинутій військовій базі можуть бути літаки

вівторок, 19 березень 2019, 23:49

На початку року з'явилася інформація, що район аномалії збігається з місцем висадки американської військової експедиції кінця 40-х років під назвою «Великий Стрибок». На покинутій антарктичній військовій базі можуть бути літаки, вважають австралійські ...