Страшно уявити, що буде у вересні: У Криму почало сильно всихати головне водосховище

Причиною стрімкого падіння рівня води стала висока спека, тривала відсутність опадів і підвищена потреба в прісній воді східного Криму.

Білогірське водосховище. Фото: Крим.Реалії.

Білогірське водосховище в анексованому Криму почало стрімко міліти. Про це повідомляють "Крим. Реалії", передають Патріоти України.

Водойма стала особливо швидко втрачати рівень води в серпні. "Кожного дня ходжу рибалити на водосховище і кожного разу помічаю, як за добу суттєво зменшується рівень води. Боюся уявити, що буде у вересні", – розповів житель Білогірська.

На думку місцевих, причиною стрімкого падіння рівня води стала висока спека, тривала відсутність опадів і підвищена потреба в прісній воді східного Криму. З водойми проводять постійне скидання води для поповнення Північно-Кримського каналу. Ще два місяці тому водосховище, завдяки рясним весняним опадам, було повністю наповнене.

Аналіз фронту: ЗСУ планують котел для РФ, загрози на ЗАЕС, звільнення Херсонщини

п’ятниця, 9 грудень 2022, 22:24

ЗСУ, Д. Снєгирьов, аналіз фронту,ЗАЕС, Херсонщина,Бахмут, ЗСУ, РФ. Ми говоримо правду, а решту зроблять ЗСУ!

Заяви РФ про оточення Бахмуту не відповідають дійсності: окупанти втрачають темп і не контролюють рокадні шляхи

п’ятниця, 9 грудень 2022, 22:17

Тобто розмови про те, що Бахмут в оперативному оточенні не відповідають дійсності. Ворог намагається створити оперативне оточення з флангів, але поки просування є лише з одного боку на відстань до 4 кілометрів. Це — не критично. За минулу добу підрозді...