Вчені Великобританії розробили новий дешевий, безводний туалет, який, крім того, ще виробляє енергію. Відомо, що близько 2,3 млрд людей у всьому світі живуть без доступу до безпечних і облагороджених туалетів. Тому британські вчені представили екологічно чистий і зручний в обслуговуванні «Nano Membrane» туалет, нагадують Патріоти України, посилаючись на Нескучные новости.
Так, реалізацію новітнього туалету забезпечив Фонд Білла і Мелінди Гейтс. Відомо, що проект знаходився в розробці три роки. Зазначається, що спочатку його випробують в Африці в кінці цього року.
Якщо початкові випробування будуть успішними, цю технологію запровадять також у військових транспортних засобах, а також яхтах класу люкс.
Новітній туалет має нанотехнологічну мембрану, яка відокремлює водяний пар з частини відходів після їх початкового осадження. Процес схожий до роботи побутових мийок чи зрошення полів, коли видаляються патогени, в той час як рідина знаходиться у стані випаровування. Також за допомогою кульок з нано-покриттям утворюються краплі чистої води.
Розробники зазначили, що залишки будуть надходити в спеціальну камеру, в якій їх спалять та перетворять на попіл і тепло. Однак, як зазначається, цей момент нині допрацьовується, адже в планах дослідників зробити так, щоб новий туалет виробляв таку кількість енергії, якої б вистачило для зарядки телефона чи будь-якого іншого гаджета.
Попіл з відходів буде використовуватись як добриво. Британські розробники також розповіли, що спеціальний механізм новітнього туалету не дозволить поширюватись неприємному запаху. «Nano Membrane Toilet» був розроблений в університеті Cranfield, де було оголошено, що інноваційний туалет має потенціал, щоб змінити життя мільйонів людей.
В сучасній оселі з'являється все більше техніки, яка суттєво полегшує щоденне прибирання. Очищення поверхонь без використання хімічних засобів стає можливим завдяки пароочиснику. Ефективний у боротьбі з брудом, мікробами та пилом, прилад чудово підходи...
Ремінь газорозподільного механізму (ГРМ) - забезпечує синхронну роботу клапанів і поршнів, контролюючи їхній рух. Якщо ремінь ГРМ виходить з ладу, це часто призводить до серйозних пошкоджень двигуна. У дизельних автомобілях, де двигуни працюють під під...