Суп можна не солити?: У трьох районах Криму питна вода більше не прісна

Засолення води спостерігається в Роздольненському, Красноперекопському, Джанкойському районах Криму.

Питної води у Криму все менше... Ілюстрація: соцмережі.

У трьох районах Криму питна вода стала солоною через активне використання підземних водоймищ. Про це повідомив 18 серпня "міністр" сільського господарства окупованого Криму Андрій Рюмшин, передають Патріоти України з посиланням на Крим.Реалії.

За його словами, засолення води спостерігається в Роздольненському, Красноперекопському, Джанкойському районах Криму. "Є проблема з питною водою в Роздольненському, Красноперекопському, Джанкойському районі. Ті запаси води, які йдуть, вони підживлюються за рахунок Сиваша, і є велике засолення", - сказав Рюмшин.
Окупаційний "міністр" стверджує, що в цих районах можуть встановити опріснювачі води. При цьому Рюмшин не назвав конкретних термінів вирішення проблеми з питною водою в цих районах. Після анексії Криму Росією подача води на півострів по Північно-Кримському каналу, що з'єднує головне русло Дніпра з островом, була припинена.

Через відсутність дніпровської води зрошуване землеробство Криму зазнало значних збитків. Зі 140 тисяч гектарів зрошуваних угідь в Криму в 2014 році залишилося лише 17 тисяч гектарів, що поливаються з місцевих джерел. Припинилося вирощування рису. Через рік площа зрошуваних земель скоротилася до 13,4 тисяч гектарів.

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...