Суп можна не солити?: У трьох районах Криму питна вода більше не прісна

Засолення води спостерігається в Роздольненському, Красноперекопському, Джанкойському районах Криму.

Питної води у Криму все менше... Ілюстрація: соцмережі.

У трьох районах Криму питна вода стала солоною через активне використання підземних водоймищ. Про це повідомив 18 серпня "міністр" сільського господарства окупованого Криму Андрій Рюмшин, передають Патріоти України з посиланням на Крим.Реалії.

За його словами, засолення води спостерігається в Роздольненському, Красноперекопському, Джанкойському районах Криму. "Є проблема з питною водою в Роздольненському, Красноперекопському, Джанкойському районі. Ті запаси води, які йдуть, вони підживлюються за рахунок Сиваша, і є велике засолення", - сказав Рюмшин.
Окупаційний "міністр" стверджує, що в цих районах можуть встановити опріснювачі води. При цьому Рюмшин не назвав конкретних термінів вирішення проблеми з питною водою в цих районах. Після анексії Криму Росією подача води на півострів по Північно-Кримському каналу, що з'єднує головне русло Дніпра з островом, була припинена.

Через відсутність дніпровської води зрошуване землеробство Криму зазнало значних збитків. Зі 140 тисяч гектарів зрошуваних угідь в Криму в 2014 році залишилося лише 17 тисяч гектарів, що поливаються з місцевих джерел. Припинилося вирощування рису. Через рік площа зрошуваних земель скоротилася до 13,4 тисяч гектарів.

Російські окупанти просунулися біля Часового Яру

четвер, 23 травень 2024, 7:15

Аналітики DeepState повідомляють про просування росіян біля Часового Яру, у Кліщіївці та Красногорівці Донецької області. "Ворог просунувся біля Часового Яру, в Кліщіївці та Красногорівці", - йдеться в повідомленні. . Нагадаємо, на думку аналітиків Ін...

Вбила рідкісна хвороба: Відомий український футболіст помер у 45 років (фото)

неділя, 28 травень 2023, 12:27

На 46-му році життя після тривалої боротьби з невиліковною хворобою помер колишній футболіст запорізького "Металурга", "Чорноморця" та "Оболоні" Дмитро Каряка, повідомили на його сторінці у Facebook ексодноклубники гравця, передають Патріоти України. Щ...