"Свідомо русифікує молодь": У мережі повідомили про викладачку вишу у Києві, яка не бажає читати лекції українською

На вимоги студентів розмовляти під час занять державною мовою Олена Красота не реагує.

"Викладач економіки Київського університету Олена Красота свідомо русифікує студентську молодь. Більшість лекцій вона читає російською, на зауваження не реагує, прямо порушуючи закон!!!", - повідомила користувачка соцмережі "Фейсбук" Лариса Ільницька на сторінці спільноти "Патріоти України - єднаймося!", передають Патріоти України.

"Скажи " Ні " -русифікації!!! Геть агентуру Кремля!", - додала вона.

Не всі користувачі соцмережі однозначно висловилися з цього приводу. Дехто припустив, що викладача могли омовити студенти, які не склали іспити. Інші члени спільноти поділилися, що у вишах Одеси та Запоріжжя більшість викладачів також читають лекції російською:

Хіти тижня. "Не хахлы винаватые, а скрепаносцы рукожопые": Стала відома попередня причина аварії Ан-148 під Москвою

вівторок, 20 лютий 2018, 0:15

За словами експерта, капітан міг відмовитися від обробки повітряного судна протильодоутворювальною рідиною через економію коштів для своєї авіакомпанії або ці роботи провели неналежним образом. Літака Ан-148, що розбився сьогодні в Підмосков'ї, перед в...

Хіти тижня. "Його обличчя - це обличчя України": У мережі пригадали прощання з бійцем "Азова", якого ховали у відкритій труні (фото, відео, 16+)

понеділок, 19 лютий 2018, 23:22

Кадирівські найманці поглумилися над трупом, відрізали вуха. У мережі пригадали відео 2015 року, у якому відбувалося прощання з загиблими на Донбасі українськими бійцями. "Щоб пам’ятали! Ніколи не пробачу………!!!!!! На прохання матері, бійця “Азову” хова...