Своєї бульби було замало: Під час штурму Комінтернового загинув білоруський найманець (фотофакт)

Мінчанин Вадим Савіщев підірвався на міні під час захоплення селища.

Білорус-сепаратист Вадим Савіщев. Фото: соцмережі.

Нині покійний білорус-сепаратист, як його назвав боєць Рустам Док, загинув під час нещодавнього штурму населеного пункту Комінтерново. Обставини інциденту невідомі. Новину передають Патріоти України з посиланням на "Фейсбук" Рустама Дока.

При захопленні терористами і найманцями українського селища Комінтернове підірвався на міні і загинув білорус-сепаратист, повідомив Док. «Можна було б сказати, що ми, білоруси, по обидві сторони фронту, але любити руський світ можуть тільки москалі, тому вони псевдобілоруси і недокацапи», - написав Док у соціальній мережі.

Цікаво, що цю інформацію також розповсюджує ряд ЗМІ Білорусі. При цьому більшість інформаційних ресурсів посилаються на повідомлення з соціальної мережі. «Білорус Вадим Савіщев, який воював на боці сепаратистів, підірвався на міні під час захоплення селища Комінтернове. Мінчанин. Загинув під Комінтерновим 2015/12/24. Розірвало міною наполовину», — написав у соціальній мережі Дмитро Сакерин, друг загиблого.

Як випливає з аккаунта Вадима Савіщева «Вконтакте», він народився в 1987 році в Мінську. Зараз у захопленому російсько-терористичними військами селищі Комінтернове під Маріуполем готується чергове шоу для спостерігачів Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ та СЦКК.

Тонкий троллінг: МОК дотепно використав фіаско РФ на своєму офіційному сайті (фото)

понеділок, 19 лютий 2018, 17:41

Розробники веб-сторінки потішили читачів ресурсу підходом до відображення сторінок з помилкою 404. Міжнародний олімпійський комітет (МОК) креативно підійшов до наповнення свого офіційного сайту під час Ігор-2018 в Пхенчхані. Зокрема, розробники веб-сто...

Хіти тижня. Із Росії депортують до України терориста "ДНР", який захоплював Слов'янськ (фото)

понеділок, 19 лютий 2018, 17:00

Згідно з базою "Миротворця", злочинець народився у Вінниці, виховувався в інтернаті, був активним прихильником "Антимайдану". Реутовський міський суд Московської області виніс рішення до примусової депортації на територію України учасника захоплення Сл...