Своєї бульби було замало: Під час штурму Комінтернового загинув білоруський найманець (фотофакт)

Мінчанин Вадим Савіщев підірвався на міні під час захоплення селища.

Білорус-сепаратист Вадим Савіщев. Фото: соцмережі.

Нині покійний білорус-сепаратист, як його назвав боєць Рустам Док, загинув під час нещодавнього штурму населеного пункту Комінтерново. Обставини інциденту невідомі. Новину передають Патріоти України з посиланням на "Фейсбук" Рустама Дока.

При захопленні терористами і найманцями українського селища Комінтернове підірвався на міні і загинув білорус-сепаратист, повідомив Док. «Можна було б сказати, що ми, білоруси, по обидві сторони фронту, але любити руський світ можуть тільки москалі, тому вони псевдобілоруси і недокацапи», - написав Док у соціальній мережі.

Цікаво, що цю інформацію також розповсюджує ряд ЗМІ Білорусі. При цьому більшість інформаційних ресурсів посилаються на повідомлення з соціальної мережі. «Білорус Вадим Савіщев, який воював на боці сепаратистів, підірвався на міні під час захоплення селища Комінтернове. Мінчанин. Загинув під Комінтерновим 2015/12/24. Розірвало міною наполовину», — написав у соціальній мережі Дмитро Сакерин, друг загиблого.

Як випливає з аккаунта Вадима Савіщева «Вконтакте», він народився в 1987 році в Мінську. Зараз у захопленому російсько-терористичними військами селищі Комінтернове під Маріуполем готується чергове шоу для спостерігачів Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ та СЦКК.

В ОРДЛО поповзли чутки про припинення поставки Росією важливого ресурсу на Донбас

понеділок, 28 травень 2018, 0:29

Причиною таких дій РФ начебто називають майбутній Чемпіонат світу з футболу. В окупованому Луганську ходять чутки про те, що Росія припинила поставки бензину і газу на територію, підконтрольну так званим "ДНР" і "ЛНР" через прийдешній Чемпіонату світу...

"Познайомився з узбеками": Жебрівський розповів, як заробив свій перший мільйон доларів (відео)

неділя, 27 травень 2018, 22:35

Доларовим мільйонером, за словами чиновника, він став у 1994 році. Свій перший капітал чинний голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський, який в минулому був міліціонером, підприємцем і народним депутатом, сформував з...