Своєї бульби було замало: Під час штурму Комінтернового загинув білоруський найманець (фотофакт)

Мінчанин Вадим Савіщев підірвався на міні під час захоплення селища.

Білорус-сепаратист Вадим Савіщев. Фото: соцмережі.

Нині покійний білорус-сепаратист, як його назвав боєць Рустам Док, загинув під час нещодавнього штурму населеного пункту Комінтерново. Обставини інциденту невідомі. Новину передають Патріоти України з посиланням на "Фейсбук" Рустама Дока.

При захопленні терористами і найманцями українського селища Комінтернове підірвався на міні і загинув білорус-сепаратист, повідомив Док. «Можна було б сказати, що ми, білоруси, по обидві сторони фронту, але любити руський світ можуть тільки москалі, тому вони псевдобілоруси і недокацапи», - написав Док у соціальній мережі.

Цікаво, що цю інформацію також розповсюджує ряд ЗМІ Білорусі. При цьому більшість інформаційних ресурсів посилаються на повідомлення з соціальної мережі. «Білорус Вадим Савіщев, який воював на боці сепаратистів, підірвався на міні під час захоплення селища Комінтернове. Мінчанин. Загинув під Комінтерновим 2015/12/24. Розірвало міною наполовину», — написав у соціальній мережі Дмитро Сакерин, друг загиблого.

Як випливає з аккаунта Вадима Савіщева «Вконтакте», він народився в 1987 році в Мінську. Зараз у захопленому російсько-терористичними військами селищі Комінтернове під Маріуполем готується чергове шоу для спостерігачів Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ та СЦКК.

Скрепне дежавю: В окупованому Криму ''відрубали'' світло

п’ятниця, 16 листопад 2018, 21:49

Аварійне відключення світла сталося в трьох районах - Бахчисарайському, Джанкойському і Нижньогірському. У п'ятницю, 16 листопада, частина окупованого Росією Криму виявилася знеструмлена через спрацювання систем захисту ліній електропередач, передають ...

"Котяча застільна": Мережу підкорив пухнастик, який співає "грузинські пісні" (відео)

п’ятниця, 16 листопад 2018, 12:44

Користувачі мережі зазначили, що давали прослухати "пісню" кота своїм вихованцям, і вона привела їх до миски. Тварина виводить цілком мелодійні звуки, роблячи паузи і "затягуючи" мелодію. Не всі користувачі повірили, що "співає" дійсно кіт. Ролик з'яви...