Своєї бульби було замало: Під час штурму Комінтернового загинув білоруський найманець (фотофакт)

Мінчанин Вадим Савіщев підірвався на міні під час захоплення селища.

Білорус-сепаратист Вадим Савіщев. Фото: соцмережі.

Нині покійний білорус-сепаратист, як його назвав боєць Рустам Док, загинув під час нещодавнього штурму населеного пункту Комінтерново. Обставини інциденту невідомі. Новину передають Патріоти України з посиланням на "Фейсбук" Рустама Дока.

При захопленні терористами і найманцями українського селища Комінтернове підірвався на міні і загинув білорус-сепаратист, повідомив Док. «Можна було б сказати, що ми, білоруси, по обидві сторони фронту, але любити руський світ можуть тільки москалі, тому вони псевдобілоруси і недокацапи», - написав Док у соціальній мережі.

Цікаво, що цю інформацію також розповсюджує ряд ЗМІ Білорусі. При цьому більшість інформаційних ресурсів посилаються на повідомлення з соціальної мережі. «Білорус Вадим Савіщев, який воював на боці сепаратистів, підірвався на міні під час захоплення селища Комінтернове. Мінчанин. Загинув під Комінтерновим 2015/12/24. Розірвало міною наполовину», — написав у соціальній мережі Дмитро Сакерин, друг загиблого.

Як випливає з аккаунта Вадима Савіщева «Вконтакте», він народився в 1987 році в Мінську. Зараз у захопленому російсько-терористичними військами селищі Комінтернове під Маріуполем готується чергове шоу для спостерігачів Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ та СЦКК.

Це дуже небезпечно: Помилки в приготуванні м'яса, які можуть коштувати вам здоров'я

середа, 22 серпень 2018, 0:32

За словами вчених, будь-яке м'ясо є носієм різних бактерій - наприклад, кишкової палички, бруцельозу. Помилки були визначені фахівцями Міністерства сільського господарства США, які проводили спеціальне дослідження проблеми обробки і вживання м'яса, інф...

Вчені назвали фрукт, який захистить від діабету та покращить зір

вівторок, 21 серпень 2018, 23:40

Витягнуті із цих плодів фітохімічні речовини також можуть запобігти розвитку ракових клітин і сприяють їх знищенню. Вживання такого екзотичного фрукту як авокадо сприяє зниженню ризику виникнення цукрового діабету. Про це заявили дослідники університет...