Своєї землі йому було замало: в Сирії загинув ще один російський офіцер

Міністерство оборони РФ офіційно смерть Вадима Тумакова не підтвердило.

Війна в Сирії. Ілюстрація:www.rbc.ua

В Сирії загинув ще один російський офіцер Вадим Тумаков. Про це повідомили оренбурзькі видання orenday.ru та Оренбуржье, передають Патріоти України.

Його тіло доправили на батьківщину — в село Покровка, де і відбулися похорони півтора тижні тому. Тумаков, за даними видань, служив у спецназі "Витязь". Проте не зазначається, чи був він чинним військовослужбовцем.

Міністерство оборони офіційно смерть Вадима Тумакова не підтвердило. Водночас офіційно в російському оборонному відомстві визнають жертвами війни в Сирії шістьох осіб. Неофіційно повідомлялося ще й про загибель майора Сергія Чупова. Він не був кадровим військовим, а воював як найманець.

США та ОБСЄ стурбовані розгортанням батальйонно-тактичних груп РФ на Донбасі

вівторок, 16 червень 2020, 10:11

Передусім, виникає питання до Головного управління розвідки МОУ. Вони фактично «проспали» розготання додаткових підрозділів ЗС РФ. І це вже не перший випадок – аналогічна ситуація була і в лютому, коли ми повідомляли про те, що на території Луганської обл

Збільшення обстрілів на первомайсько-стаханівському напрямку збіглося з передислокацією підрозділів окупантів

неділя, 14 червень 2020, 10:39

Зазначу, що збільшення кількості обстрілів на первомайсько-стаханівському напрямку збіглося в часі із зафіксованою місцевими джерелами ГІ “Права Справа” передислокації окремих підрозділів ЗС РФ та 6-го полку 2-го армійського корпусу “ЛНР”. За інформаці...