"Та сама тріщина": Путіна вже здають “друзі” – Березовець

Олігархи, як тварини, відчувають наближення фіналу швидше від інших.
Олег Дерипаска. Фото: 24smi.org.

Російський олігарх Олег Дерипаска запропонував владі США допомогу в розслідуванні втручання РФ у вибори американського президента в 2016 році. Про це повідомляє New York Times з посиланням на чиновників Конгресу, які побажали залишитися неназваними, передають Патріоти України із посиланням на українські ЗМІ.

Російський олігарх, який є членом внутрішнього кола президента Росії Володимира Путіна, нещодавно запропонував співпрацювати з комітетом розвідки Конгресу в обмін на видачу повного імунітету.

Таку інформацію вже прокоментував український політолог Тараса Березовець:

– І хоча йому відмовили в імунітеті, суті справи не змінює. Олігархи, як тварини, відчувають наближення фіналу швидше від інших. Це неоціненний крок, та сама тріщина, яка нарешті з’явилася в моноліті кремлівського однодумності. За якою, образно кажучи, почало світати без Путіна. Сподіваюся, Дерипаска вже склав заповіт, – написав Березовець в Facebook.

На Луганщині росіяни втрачають техніку і руйнують житлові квартали, місцевих примусово мобілізують

понеділок, 23 травень 2022, 22:37

Зараз в медіапросторі лунає теза, що Луганськ — це другий Маріуполь. Це не так. Маріуполь був оточений щільним кільцем. Жодних спроб здійснити військову деблокаду оточення з української сторони не було. Натомість, Луганська область не заблокована. Проводи

Рф змінює тактику на Луганщині: заходить на Сєвєродонецьк з флангів, але "котла" - немає

понеділок, 23 травень 2022, 22:23

Варто говорити про те, що в Луганській області спостерігається зміна тактики військового протистояння з боку окупаційних військ. Якщо раніше вони штурмували міста, себто йшли на безпосередній вогневий контакт у середмісті – це стосується і Попасної, і Руб