"Та сама тріщина": Путіна вже здають “друзі” – Березовець

Олігархи, як тварини, відчувають наближення фіналу швидше від інших.
Олег Дерипаска. Фото: 24smi.org.

Російський олігарх Олег Дерипаска запропонував владі США допомогу в розслідуванні втручання РФ у вибори американського президента в 2016 році. Про це повідомляє New York Times з посиланням на чиновників Конгресу, які побажали залишитися неназваними, передають Патріоти України із посиланням на українські ЗМІ.

Російський олігарх, який є членом внутрішнього кола президента Росії Володимира Путіна, нещодавно запропонував співпрацювати з комітетом розвідки Конгресу в обмін на видачу повного імунітету.

Таку інформацію вже прокоментував український політолог Тараса Березовець:

– І хоча йому відмовили в імунітеті, суті справи не змінює. Олігархи, як тварини, відчувають наближення фіналу швидше від інших. Це неоціненний крок, та сама тріщина, яка нарешті з’явилася в моноліті кремлівського однодумності. За якою, образно кажучи, почало світати без Путіна. Сподіваюся, Дерипаска вже склав заповіт, – написав Березовець в Facebook.

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...