"Эта страна навсегда закольцевалась в репрессиях": У Росії чоловіка посадили у СІЗО за репост статті у мережі

​Ув'язнений написав зворушливий лист із СІЗО.

Ілюстрація:fakty.ictv.ua

У Росії житель Владивостока потрапив в СІЗО за репост тексту журналіста Аркадія Бабченка, відомого критичними висловлюваннями на адресу "путінського режиму". Про це повідомив сам Бабченко на своїй сторінці в Facebook, інформують Патріоти України.

"За репост мого тексту в "Телеграм" затриманий співробітниками ФСБ і поміщений в СІЗО-1 Владивостока Дмитро Третьяков. Текст я написав приблизно рік тому. Дмитро помістив його в відкритий телеграм-канал, присвячений протестам.

Шістнадцятого березня його заарештували. Була проведена ціла експертиза мого посту. Ну, це вони вміють. Він визнаний екстремістським. це вони теж вміють. Тепер Дмитру Третьякову закидають частину 2 статті 280 КК - публічні заклики до екстремізму через інтернет. До п'яти років", - зазначив Бабченко.

Журналісту ув'язнений передав свій лист з проханням про допомогу. "Шановний Аркадій Аркадійович! Це Дмитро. Мені шиють репост Вашої статті, в якій, нібито, заклики палити автозаки і т.д. Особисто я розумію, що нікого нікуди ви не закликаєте. Також, як і я. Всі, хто читають Ваші статті, або погоджуються з думкою автора, або ні, або в бан.

Через своїх адвокатів я відразу ж попросив звернутися до вас за допомогою. Як мінімум інформаційною. Чесно, не знаю, що з цього вийде. Але сподіваюся, що що-небудь вийде. заздалегідь дякую за будь-яку допомогу. І знаєте, що ще, Аркадію ... Давайте звільнення країни почнемо звідси, з Далекого Сходу. А я на броні Вашого "Абрамса" далі з Вами і поїду, га? ", - написав Дмитро Третьяков.

Журналіст в свою чергу закликав прихильників бути обережними. "Браття мої. Будь ласка. Я вас прошу. Наша з вами задача - дожити до дев'яноста шести років і станцювати на могилі Путіна. Живими, здоровими і вільними. Будь ласка. Будьте акуратніше. Я ж то тут. А ви - там. Ніякими постами цей режим вже не звалити. А сісти у в'язницю - зовсім не наша задача", - зазначив Аркадій.

Ядерний шантаж Путіна: Росію попередили публічно і приватно про можливі наслідки

четвер, 29 вересень 2022, 21:42

Російський відомий своєю сталою тактикою так званого "підвищення ставок", тому не випадково наразі задіяна риторика щодо можливого використання ядерної зброї у разі неприйняття російських умов, а фактично шантажу. 21 вересня президент Володимир Путін п...

Американські літаки моніторять ядерні об'єкти РФ. Україну беруть під парасольку

четвер, 29 вересень 2022, 21:30

Про наслідки "референдумів" та загрозу тактичною ЯЗ. Про оперативну обстановку на фронті станом на 28.09.22, "приєднання нових регіонів" до рф, наступ ЗСУ, "могілізацію" та ядерну загрозу від режиму путіна. 01:10 - про секретний пункт та кількість ново...