"Табір, де за гроші Курченка розробляються плани захоплення парламенту": Луценко прокоментував штурм наметового містечка під ВР

За словами генпрокурора, влада гарантує людям право на протест де завгодно і коли завгодно, але "перетворювати наметові містечка біля центральних органів влади в накопичувач екстремістів, зброї та вибухових речовин – табу".

Юрій Луценко. Фото:Podrobnosti

Генеральний прокурор Юрій Луценко підтримує дії МВС у наметовому містечку під Верховною Радою в суботу, 3 березня. Про це він заявив у коментарі на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України.

"ГПУ підтримує законні дії МВС 3 березня в наметовому містечку. Одночасно прокурори уважно стежать за законністю дій правоохоронців щодо затриманих", - написав він. Генпрокурор зазначив, що з першого дня акцій, організованих "Рухом нових сил" Міхеїла Саакашвілі, заявляв про гарантії на мирний протест.

"Незважаючи на те, що з тих пір правоохоронці вилучили у осіб, пов'язаних з цими акціями, купу зброї та вибухівки, одні активісти акцій затримані за підозрою у викраденні людини, інші - за підозрою у вбивстві цілої родини фермерів, ми і надалі гарантуємо людям право на протест. Де завгодно і коли завгодно", - додав він.

Однак, за словами Луценка, "перетворювати наметові містечка біля центральних органів влади в накопичувач екстремістів, зброї та вибухових речовин – табу".

"Табір, де за гроші Курченка розробляються плани захоплення парламенту, звідки регулярно починаються атаки, в тому числі - із застосуванням зброї - на працівників МВС повинні бути припинені", - додав він.

Як відомо, вранці 3 березня у наметовому містечку під Верховною Радою відбулися зіткнення між поліцією і протестуючими. У поліції заявили, що на території табору проводяться слідчі дії за рішенням суду в рамках 2 кримінальних проваджень - одне з них відкрито за фактом спроби захоплення Міжнародного центру культури і мистецтв (Жовтневий палац), інше - по подіях 27 лютого біля ВР.

Поліцейські демонтували намети під ВР. "У відділення поліції доставлено понад 100 осіб, які чинили опір співробітниками поліції. Розпочато кримінальне провадження по ст.345 КК - "Погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу", - відзначили в поліції. За даними правоохоронців, під час проведення слідчих дій біля ВР в наметовому містечку було вилучено 9 гранат РГД-5, запали, "коктейлі Молотова" і 5 димових мін.

Про вільні економічні зони в ОРДЛО на тлі заяв Кравчука

неділя, 9 серпень 2020, 10:27

Підсумовуючи зазначу, що пропозиція Леоніда Кравчука про створення вільних економічних зон свідчить про те, що Україна фактично взяла на себе зобов’язання ратифікувати політичну частину Мінських домовленостей, і профінансувати відновлення інфраструктури й

Повернення до СЦКК російських офіцерів загрожує легалізацією "ЛДНР" у рамках Мінського процесу

неділя, 2 серпень 2020, 13:54

З огляду на ситуацію, що складається, переконаний, що українська сторона має наполягати не на поверненні росіян до роботи СЦКК, а на розширенні повноважень СММ ОБСЄ, як міжнародної інституції. Таким чином, на мою думку, західні партнери України будуть при