Таємний союзник Кремля під ударом: Сирійська опозиція заявила про наступ на столицю «Ісламської держави»

Авіаційну підтримку наступу сирійських повстанців на Ракку надаватимуть США.

Бойовики "ІД" у місті Ракка. Фото: Рейтерс.

Підтримуваний США альянс сирійських повстанців «Демократичні сили Сирії» оголосив про початок операції, метою якої є захоплення фактичної столиці «Ісламської держави», міста Ракка. Про це повідомляє Deutsche Welle, передають Патріоти України.

Авіаційну підтримку наступу сирійських повстанців на Ракку надаватимуть США. Основою цього альянсу є курдські «Загони народної самооборони», які перебувають у конфлікті з турецькою владою. За словами представників «Демократичних сил Сирії», Туреччина не братиме участі в операції зі звільнення Ракки.

Раніше голова Пентагону Ештон Картер повідомив, що коаліція з 13 країн під проводом США планує поєднати наступи на іракський Мосул та сирійську Ракку — два останні великі міста під контролем «Ісламської держави». У свою чергу, президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган розкритикував наміри США залучити курдських ополченців до підготовки наступу на Ракку. Турецька армія воює на півночі Сирії і проти «ІД», і проти курдів із «Загону народної самооборони», оскільки вважають їх сирійським відгалуженням забороненої в Туреччині «Робітничої партії Курдистану».

Організаторам стрілянини у Броварах були потрібні глядачі і максимальний розголос навколо цієї події

вівторок, 2 червень 2020, 11:57

У оперативників є такий прийом – відволікання уваги на негідний об'єкт. Робиться це для того, щоб той фокус уваги, який наразі зосереджено в українській громадськості на злочинах співробітників НПУ, які були викриті останнім часом, а саме: події в Кагарли

Хто і навіщо маніпулює даними про кількість вугілля, вивезеного з тимчасово окупованого Донбасу?

четвер, 28 травень 2020, 14:11

Наведені факти свідчать про невідповідність та відверту дезінформацію щодо ситуації в ОРДЛО, яка подається військово-політичному керівництву України. Без достовірних даних плани з реінтеграції тимчасово окупованих територій розробити неможливо. А це небез