"Такий літак прикрасить собою імідж будь-якої країни": ДП "Антонов" планує серійне виробництво "Мрії"

Певний інтерес до співпраці для виробництва літака є у китайських інвесторів.

"Мрія". Фото: www.facenews.ua.

ДП "Антонов" розглядає можливість запуску серійного виробництва літака Ан-225 "Мрія". Вартість створення другого примірника і запуск серійного виробництва машини оцінюється в 3-4 млрд доларів. Про це заявив в інтерв'ю ЛІГА.net перший віце-президент компанії "Антонов" Олександр Коцюба, передають Патріоти України.

"За скромними оцінками, створення і запуск такого літака в серійне виробництво оцінюється в 3-4 млрд доларів. Левову частку витрат займає підготовка виробництва, виготовлення оснащення, закупівля обладнання, сертифікація і випуск конструкторської документації", - повідомив Коцюба. За його словами, певний інтерес до співпраці для виробництва літака є у китайських інвесторів. "Є певний інтерес з боку Китаю. Для них така сума цілком підйомна. Але поки це на рівні обговорення." Мрія "цікава не тільки як унікальний комерційний перевізник. Такий літак прикрасить собою імідж будь-якої країни. Але для однієї компанії такі суми непомірно великі. ми бачимо це як якийсь міждержавний проект", - пояснив віце-президент компанії.

Що стосується другого екземпляра літака, то за словами Коцюби, "технічно це можливо". "У нас є все для складання планера - фюзеляж, крило, хвостове оперення. Але для побудови другого Ан-225 будуть потрібні значні кошти. Зовнішній вигляд літака практично не зміниться, але з точки зору техніки та інженерії це буде зовсім інший літак - з новітнім обладнанням і двигунами", - пояснив він.

Російські окупанти просунулися біля Часового Яру

четвер, 23 травень 2024, 7:15

Аналітики DeepState повідомляють про просування росіян біля Часового Яру, у Кліщіївці та Красногорівці Донецької області. "Ворог просунувся біля Часового Яру, в Кліщіївці та Красногорівці", - йдеться в повідомленні. . Нагадаємо, на думку аналітиків Ін...

Вбила рідкісна хвороба: Відомий український футболіст помер у 45 років (фото)

неділя, 28 травень 2023, 12:27

На 46-му році життя після тривалої боротьби з невиліковною хворобою помер колишній футболіст запорізького "Металурга", "Чорноморця" та "Оболоні" Дмитро Каряка, повідомили на його сторінці у Facebook ексодноклубники гравця, передають Патріоти України. Щ...