Темна історія: Затриманий у Польщі австрієць, якого підозрюють у злочинах на Донбасі, дезертирував зі ЗСУ

15 грудня 2016 року Беньямін Фішер самовільно залишив військову частину і зараз перебуває в розшуку Військовою службою правопорядку ЗСУ.

Затриманий воював не на боці терористів? Ілюстрація: соцмережі.

Затриманий у Польщі громадянин Австрії, якого підозрюють у скоєнні злочинів на Донбасі, служив у Збройних силах України та здійснив дезертирство. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на Міністерство оборони України.

"Згідно з відомостями, наданими Генеральним штабом ЗСУ, та оперативною інформацією, отриманою від військової частини В4050, громадянина Беньяміна Фішера було прийнято на військову службу за контрактом 17 травня 2016 року", - йдеться в повідомленні.

Також в Міноборони повідомляють, що 15 грудня 2016 року Фішер самовільно залишив військову частину і зараз перебуває в розшуку Військовою службою правопорядку ЗСУ. Нагадаємо, польські прикордонники повідомили про затримання австрійця 28 квітня. Чоловік намагався потрапити в Україну. Зараз затриманий очікує на екстрадицію до Австрії. Згодом в австрійській прокуратурі заявили, що затриманий у Польщі австрієць воював на Донбасі на боці України.

Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську, зраду Нацполіції і стан справ на фронті

п’ятниця, 1 липень 2022, 22:25

У Харківській області створено поганий прецедент: зрадник отримав 2 роки умовно! Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську та зраду Нацполіції, про стан справ на фронті. 00:00 - щодо оточення Лисичанська, можливості його захоплення та ш...

Луганщина: Лисичанськ у напівкільці, але війська окупанта виснажені і втрачають боєздатність

п’ятниця, 1 липень 2022, 22:12

Інформація російських пропагандистів про те, що Лисичанськ нібито вже оточений і противник контролює значну частину міста, не відповідає дійсності. Російські загарбники продовжують вести наступ на Лисичанськ. За даними Генштабу ЗСУ, спершу вони хочуть ...