Тепер художнє кіно, а не мультик: РосТБ спіймали на новому фейку (фото)

У випуску новин як доказ того, що хімічна атака в сирійській Думі була інсценована, використовували кадри з художнього фільму 2016 року.

Росіяни використали кадри із художнього фільму. Фото: "Дождь".

Російські ЗМІ в черговий раз відзначилися фейком про війну в Сирії. Про це повідомляє російський телеканал "Дождь", передають Патріоти України.

На цей раз фейком відзначився "Перший канал" і "Росія 1". У випуску новин як доказ того, що хімічна атака в сирійській Думі була інсценована, використовували кадри з художнього фільму 2016 року. При цьому в ефірі не було згадано справжнє походження кадрів. Дана стрічка була знята сирійським режисером Хумам Хусар і присвячена хімічній атаці 2013 року.

Знову мирні люди - розмінна монета: Спецслужби "ЛНР" та "ДНР" затримують цивільних осіб, аби використати їх для обміну з Україною…

п’ятниця, 18 вересень 2020, 13:26

За інформацією ГІ "Права справа", минулого тижня в окупованому Луганську відбулася нарада в "міністерстві держбезпеки ЛНР" за участю російських кураторів, під час якої обговорювалося питання штучного поповнення т.зв. "обмінного фонду".

Українські дипломати мають використати ситуацію довкола селища Шуми для посилення позицій у переговорах по Донбасу

вівторок, 15 вересень 2020, 22:17

Також зазначу, що місцеві вибори в ОРДЛО мають відбуватися за нормами Копенгагенської конвенції, що передбачає ключову роль спостерігачів ОБСЄ. З огляду на цей факт, Україна на тлі нинішнього скандалу, має підвищувати суб’єктність ОБСЄ і наполягати на том