Тепер художнє кіно, а не мультик: РосТБ спіймали на новому фейку (фото)

У випуску новин як доказ того, що хімічна атака в сирійській Думі була інсценована, використовували кадри з художнього фільму 2016 року.

Росіяни використали кадри із художнього фільму. Фото: "Дождь".

Російські ЗМІ в черговий раз відзначилися фейком про війну в Сирії. Про це повідомляє російський телеканал "Дождь", передають Патріоти України.

На цей раз фейком відзначився "Перший канал" і "Росія 1". У випуску новин як доказ того, що хімічна атака в сирійській Думі була інсценована, використовували кадри з художнього фільму 2016 року. При цьому в ефірі не було згадано справжнє походження кадрів. Дана стрічка була знята сирійським режисером Хумам Хусар і присвячена хімічній атаці 2013 року.

Призов з 18 років: показовою у цій ситуації є відсутність єдиної командної стратегії реформування української армії

понеділок, 20 січень 2020, 20:25

Якщо ми торкнулися теми командної стратегії реформування ЗСУ, то варто нагадати, що під час передвиборчої кампанії члени команди Зе обіцяли скасувати обов’язковий призов строковиків і офіцерів запасу, сформувавши контрактну армію на добровільній основі.

"Кривавий Новий рік": Серія жахливих ДТП сколихнула Україну, багато постраждалих (фото)

середа, 1 січень 2020, 16:57

У новорічні вихідні, 31 грудня 2019-го та 1 січня 2020 року, в багатьох містах України трапилося одразу декілька моторошних ДТП, які забрали життя людей і призвели до великої кількості постраждалих, передають Патріоти України. До того ж у деяких із них...