The Financial Times розписала зарплатню бойовиків ІДІЛ

У організації передбачені надбавки в залежності від посади, громадянства та складу сім'ї.

Бойовики "ІДІЛ". Фото: cityinfo.az.

Місячна зарплата іноземного бойовика в "Ісламській державі" становить близько $ 600, місцеві бойовики заробляють в середньому від $ 200 до $ 300. Про це йдеться у розслідуванні The Financial Times, передають Патріоти України з посиланням на "Медузу".

Крім того, в ІДІЛ передбачені надбавки за дружину, дітей і посаду. Наприклад, командир-іноземець може отримувати до $ 1000. За даними видання, ІДІЛ за минулий рік заробила не менше $ 900 млн., при цьому витрачає не менше $ 20 млн. на виплати іноземним бойовикам, які складають ядро збройних сил організації.

Ще від $ 15 млн. до $ 20 млн. йде на виплати бійцям з числа місцевого населення і допоміжним службам. Чисельність збройних сил "Ісламської держави" видання оцінило в 80-100 тисяч осіб (з них 30 000 - іноземне ядро).

РФ перетворює окуповані території Луганщини на військові бази, є небезпека псевдореферендумів

неділя, 3 липень 2022, 18:53

Триває процес інтеграції промисловості квазіреспублік до складу РФ. Відбувається якісне оновлення т.зв. управлінського апарату, коли місцеві фінансово-політичні еліти замінили представники РФ. На окупованих територіях Донбасу Кремль часу не втрачає, на...

Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську, зраду Нацполіції і стан справ на фронті

п’ятниця, 1 липень 2022, 22:25

У Харківській області створено поганий прецедент: зрадник отримав 2 роки умовно! Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську та зраду Нацполіції, про стан справ на фронті. 00:00 - щодо оточення Лисичанська, можливості його захоплення та ш...