The Financial Times розписала зарплатню бойовиків ІДІЛ

У організації передбачені надбавки в залежності від посади, громадянства та складу сім'ї.

Бойовики "ІДІЛ". Фото: cityinfo.az.

Місячна зарплата іноземного бойовика в "Ісламській державі" становить близько $ 600, місцеві бойовики заробляють в середньому від $ 200 до $ 300. Про це йдеться у розслідуванні The Financial Times, передають Патріоти України з посиланням на "Медузу".

Крім того, в ІДІЛ передбачені надбавки за дружину, дітей і посаду. Наприклад, командир-іноземець може отримувати до $ 1000. За даними видання, ІДІЛ за минулий рік заробила не менше $ 900 млн., при цьому витрачає не менше $ 20 млн. на виплати іноземним бойовикам, які складають ядро збройних сил організації.

Ще від $ 15 млн. до $ 20 млн. йде на виплати бійцям з числа місцевого населення і допоміжним службам. Чисельність збройних сил "Ісламської держави" видання оцінило в 80-100 тисяч осіб (з них 30 000 - іноземне ядро).

Нові деталі справи Порошенка: Україна безкоштовно постачала в ОРДЛО електроенергію і воду?

субота, 22 січень 2022, 14:23

На моє переконання, водо- та- електропостачання на тимчасово окуповані території мали б бути припинені до моменту повного погашення заборгованості за спожиту воду й електроенергію. Або запропонована наступна схема взаєморозрахунків- вугілля в обмін на вод

Анексія Криму: СБУ має розслідувати злочинну бездіяльність колишнього військово-політичного керівництва України

п’ятниця, 7 січень 2022, 21:45

Якби українська влада захистила Крим, не було б війни на сході. Війна на Донбасі - це прямий наслідок бездіяльності офіційного Києва в Криму. Повідомляється, що Слідчі Головного слідчого управління СБУ за процесуального керівництва Офісу Генерального п...