The Financial Times розписала зарплатню бойовиків ІДІЛ

У організації передбачені надбавки в залежності від посади, громадянства та складу сім'ї.

Бойовики "ІДІЛ". Фото: cityinfo.az.

Місячна зарплата іноземного бойовика в "Ісламській державі" становить близько $ 600, місцеві бойовики заробляють в середньому від $ 200 до $ 300. Про це йдеться у розслідуванні The Financial Times, передають Патріоти України з посиланням на "Медузу".

Крім того, в ІДІЛ передбачені надбавки за дружину, дітей і посаду. Наприклад, командир-іноземець може отримувати до $ 1000. За даними видання, ІДІЛ за минулий рік заробила не менше $ 900 млн., при цьому витрачає не менше $ 20 млн. на виплати іноземним бойовикам, які складають ядро збройних сил організації.

Ще від $ 15 млн. до $ 20 млн. йде на виплати бійцям з числа місцевого населення і допоміжним службам. Чисельність збройних сил "Ісламської держави" видання оцінило в 80-100 тисяч осіб (з них 30 000 - іноземне ядро).

Прильоти в Лисичанську та Старобільську на свято гауляйтера Пахніца

понеділок, 23 січень 2023, 11:26

Ми говоримо правду, а решту зроблять ЗСУ!

Підсумки "Рамштайну": на що вказує номенклатура постачань

понеділок, 23 січень 2023, 11:18

Нагадаю, Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг закликав збільшити постачання зброї для України. За його словами, зараз відбувається поворотний момент повномасштабної російської агресії. За підсумками сьогоднішньої зустрічі країн-партнерів України в...