Тільки прослуховували телефони: Спецслужби РФ знали про підготовку терактів у Петербурзі

Інформацію про теракт спецслужбам повідомив росіянин, який повернувся додому з Сирії і співпрацював з Ісламською державою.

Російські спецслужби знали про те, що терористи готуються здійснити теракт у метро Санкт-Петербурга. Про це з посиланням на свої джерела пише видання "Комерсант", передають Патріоти України.

Зазначається, що інформацію про теракт спецслужбам повідомив росіянин, який повернувся додому з Сирії і співпрацював з Ісламською державою. "Ця людина займала нижчий щабель в ієрархії бойовиків, тому знала деяких учасників відправленої в Росію диверсійної групи. При цьому навіть зі своїми контактерами він підтримував лише телефонний зв'язок", - переказує газета слова джерела.

За даними журналістів, він передав силовиками телефонні номери організаторів терактів, після чого за ними було встановлене прослуховування. "Оперативники з'ясували, що всі номери телефонів передбачуваних бойовиків куплені з рук на ринку, і з'ясувати, хто ними користується реально, неможливо. Силовики вели прослуховування, але підозрювані спілкувалися телефонами рідко і короткими фразами, в яких не уточнювалися імена, час і місця зустрічей", - зазначає джерело.

"Оперативну гру" перервали лише після теракту - спецслужби просто заблокували всі номери підозрюваних, "разом позбавивши зв'язку все підпілля". Водночас, російські спецслужби змогли лише частково вплинути на хід подій, знешкоджуючи один вибуховий пристрій.

Прильоти в Лисичанську та Старобільську на свято гауляйтера Пахніца

понеділок, 23 січень 2023, 11:26

Ми говоримо правду, а решту зроблять ЗСУ!

Підсумки "Рамштайну": на що вказує номенклатура постачань

понеділок, 23 січень 2023, 11:18

Нагадаю, Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг закликав збільшити постачання зброї для України. За його словами, зараз відбувається поворотний момент повномасштабної російської агресії. За підсумками сьогоднішньої зустрічі країн-партнерів України в...