Тільки вертоліт залишає собі: Вілкул почав активно продавати майно

Можна припустити, що криворізький нардеп готується до тривалої або постійної еміграції.
Олександр Вілкул. Фото: SKELET-info.

Народний депутат України від "Опозиційного блоку" Олександр Вілкул почав продавати свою нерухомість та інші активи. Про це повідомляє «Дніпроград» з посиланням на джерела серед колишніх однопартійців депутата, передають Патріоти України.

Так, Вілкул продав свій будинок, який розташований в Кривому Розі на розі вулиць Виноградова та Кропивницького. Будинок і земельну ділянку під ним записані в реєстрі нерухомості на інших людей, проте нардеп часто ховає свої статки.

За свідченнями кількох людей, саме в цьому будинку Вілкул жив і зустрічався з колегами, починаючи з 2006 року - ще до «злету» на посаду глави голови Дніпропетровської ОДА і до віце-прем'єрства. Активи Вілкула, які за цінами значно нижчими за ринкові, в останні місяці скуповують друзі і колеги депутата. Зокрема, аграрні активи - за інформацією джерел - скуповує народний депутат Вадим Нестеренко. При цьому, зацікавлені люди зазначають, що розпродаж має ознаки «фінальної».
Зазначається, що на минулому тижні звільнився з посади заступника голови Криворізької міської ради Євген Удод, який давно фактично є жителем Польщі. Також очікується зняття недоторканності з самого Вілкула та його ймовірне подальше залучення до відповідальності. Тому можна вважати, що криворізький нардеп готується до тривалої або постійної еміграції. Інший - менш імовірний - варіант: гроші накопичуються для погашення податкової заборгованості та уникнення переслідування хоча б за незаконне збагачення.
Поки залишається невідомою доля вертольота, який також належить депутату і не згадується в одній з його декларацій. Втім, поспішати з продажем цього активу криворізький депутат не поспішає зі зрозумілих причин - в разі, якщо правосуддя здійсниться, Вілкул, очевидно, сподівається повторити шлях колишнього президента України Віктора Януковича.

Нагадаємо, Генеральна прокуратура України здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні, відкритому 21 липня 2017 щодо нардепа і співголови фракції «Опозиційний блок» Олександра Вілкула.

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...