"Это я, Димочка!": Українські хакери зламали пошту Пєскова - Reuters

Пошта прес-секретаря Путіна також стала об'єктом уваги "Кіберальянсу".

Дмитро Пєсков. Фото::uapress.info

Хакери з команди RUH8, що входить в український хакерський "Кіберальянс", заявили, що готові найближчим часом оприлюднити нову порцію зломів пошти високопоставлених російських чиновників, включаючи дані, пов'язані з прес-секретарем президента Володимира Путіна Дмитром Пєсковим. Про це повідомляє Reuters, після інтерв'ю з представником "Кіберальянсу", інформують Патріоти України.

Характер і зміст листування Пєскова вони уточнити відмовилися.

Даючи інтерв'ю на умовах анонімності, двоє хакерів сказали, що приблизно раз в тиждень будуть публікувати нові матеріали з поштових скриньок, пов'язаних з помічником Путіна Владиславом Сурковим.

За їх словами, вони передали спецслужбам України частину здобутих за допомогою злому матеріалів. При цьому вони стверджують, що не отримували фінансової або технічної підтримки ні з боку української держави, ні від будь-яких західних країн.

"Українські хакерські групи мають досить високі технічні навички, тому немає ніякої необхідності, щоб США або будь-яка інша країна підтримувала нас. Це було б дуже екстремально з боку США", - сказали співрозмовники агентства.

Хто і навіщо маніпулює даними про кількість вугілля, вивезеного з тимчасово окупованого Донбасу?

четвер, 28 травень 2020, 14:11

Наведені факти свідчать про невідповідність та відверту дезінформацію щодо ситуації в ОРДЛО, яка подається військово-політичному керівництву України. Без достовірних даних плани з реінтеграції тимчасово окупованих територій розробити неможливо. А це небез

"Чергове загострення ситуації на сході України - це неприхований тиск з боку Росії на українську владу", - Снєгирьов

вівторок, 26 травень 2020, 12:43

У штабі операції Об’єднаних сил повідомили, що проросійські бойовики минулої доби 16 разів порушили режим припинення вогню. . Під обстріли потрапили позиції ЗСУ неподалік Пісків, Оріхового, Богданівки, Павлополя, Авдіївки, Березового, Мар’їнки, Красног...