Точна відповідь на провокації ворога: З'явилося відео з навчань українських ракетників з комплексом "Точка-У"

Ракетний комплекс ставить переконливу крапку у факті самого існування противника, скупчення його військ і найважливішого озброєння.

Українські ракетні підрозділи відведені із зони ООС, але вони готові в разі загрози уразити ворога. Бійці Збройних сил України проводять навчальні тренування, щоб ефективно відбивати можливі провокації ворога. Відео навчань поширив у Facebook штаб ООС, передають Патріоти України.

"Заради миру на українській землі цей ракетний підрозділ в лічені хвилини піднімається по тривозі, висувається в потрібний район і завдає ефективний точковий удар по найважливіших цілях противника в тактичній і оперативній глибині його військ. Тим самим ракетний комплекс "Точка-У" ставить переконливу крапку в факті самого існування противника, скупчення його військ і найважливішого озброєння", - йдеться в повідомленні.

Ядерний шантаж Путіна: Росію попередили публічно і приватно про можливі наслідки

четвер, 29 вересень 2022, 21:42

Російський відомий своєю сталою тактикою так званого "підвищення ставок", тому не випадково наразі задіяна риторика щодо можливого використання ядерної зброї у разі неприйняття російських умов, а фактично шантажу. 21 вересня президент Володимир Путін п...

Американські літаки моніторять ядерні об'єкти РФ. Україну беруть під парасольку

четвер, 29 вересень 2022, 21:30

Про наслідки "референдумів" та загрозу тактичною ЯЗ. Про оперативну обстановку на фронті станом на 28.09.22, "приєднання нових регіонів" до рф, наступ ЗСУ, "могілізацію" та ядерну загрозу від режиму путіна. 01:10 - про секретний пункт та кількість ново...