Точно в ціль: У Міноборони показали участь українських ракетників у міжнародних тактичних навчаннях "Shabla - 2017" у Болгарії (фото)

За проведенням бойових пусків українських ракетників на зенітному полігоні "Шабла" спостерігали начальник Генштабу — Головнокомандувач ЗСУ генерал армії України Віктор Муженко та командувач Повітряних Сил ЗСУ генерал-полковник Сергій Дроздов.​

Фото:http://www.mil.gov.ua/news/

На зенітному полігоні "Шабла" Військово-повітряних сил збройних сил Республіки Болгарія, у рамках практичної фази міжнародних тактичних навчань з бойовою стрільбою "Shabla — 2017", бойові обслуги підрозділів зенітних ракетних військ Повітряних Сил Збройних Сил України успішно відпрацювали практичні завдання з бойовими пусками зенітних керованих ракет системи С-300 по повітряній цілі — радіокерованій мішені типу РУМ-Р-01М. Про це повідомляє прес-служба Міноборони України, передають Патріоти України.

Успішно здійснено пуски зенітних керованих ракет. Ціль уражено. Навчальні завдання бойових стрільб виконано в повному обсязі.

За проведенням бойових пусків українських ракетників на зенітному полігоні "Шабла" спостерігали начальник Генерального штабу — Головнокомандувач Збройних Сил України генерал армії України Віктор Муженко та командувач Повітряних Сил ЗС України генерал-полковник Сергій Дроздов.

Україна може реанімувати Мінський процес з допомогою гуманітарного напрямку

понеділок, 29 листопад 2021, 17:49

Росія категорично відмовляється від будь-яких, навіть косметичних змін Мінських угод. Президент Росії Володимир Путін пояснював, що зміна одного пункту може потягнути за собою зміну і інших. У зв'язку з цим він виключив можливість зміни Мінських угод.

Збиття українського "Боїнгу" над Тегераном: в Ірані почалися судові слухання

вівторок, 23 листопад 2021, 17:18

Президент України Володимир Зеленськийзаявив, що «всі винні в цій катастрофі обов’язково будуть притягнуті до відповідальності. У сучасному світі немає шансу, що такий злочин залишиться без належної реакції. Строку давності у таких злочинів теж немає.