Той, що збирався на Байкал: Опальний ватажок бойовиків "ДНР" розповів про заборону йому на в'їзд в РФ (відео)

Представник донецьких бойовиків заявив, що не розуміє причин, за якими йому оголосили заборону.
Ходаковський такого не очікував? Фото: соцмережі.

Колишній ватажок бригади "ДНР" "Восток" Олександр Ходаковський під час трансляції на своєму інтернет каналі заявив, що йому заборонили в'їзд на територію Росії. Відео опубліковане на YouTube, передають Патріоти України.

Дивитися з 06:57

"У мене вже два папірці валяються, які забороняють в'їзд в Росію. Я не можу зрозуміти, чому я, наприклад, не можу побачити своїх дітей", - заявив Ходаковський.

Представник донецьких бойовиків заявив, що не розуміє причин, за якими йому оголосили заборону. "Якщо я - антиросійський діяч, то, будь ласка, інкримінуйте мені що-небудь. Що це за методика впливу? Ви що, мене до якогось знаменника намагаєтесь підвести?", - сказав він. При цьому Ходаковський додав, що таким чином "система шкодить сама собі".

Україна може реанімувати Мінський процес з допомогою гуманітарного напрямку

понеділок, 29 листопад 2021, 17:49

Росія категорично відмовляється від будь-яких, навіть косметичних змін Мінських угод. Президент Росії Володимир Путін пояснював, що зміна одного пункту може потягнути за собою зміну і інших. У зв'язку з цим він виключив можливість зміни Мінських угод.

Збиття українського "Боїнгу" над Тегераном: в Ірані почалися судові слухання

вівторок, 23 листопад 2021, 17:18

Президент України Володимир Зеленськийзаявив, що «всі винні в цій катастрофі обов’язково будуть притягнуті до відповідальності. У сучасному світі немає шансу, що такий злочин залишиться без належної реакції. Строку давності у таких злочинів теж немає.