Той, що збирався на Байкал: Опальний ватажок бойовиків "ДНР" розповів про заборону йому на в'їзд в РФ (відео)

Представник донецьких бойовиків заявив, що не розуміє причин, за якими йому оголосили заборону.
Ходаковський такого не очікував? Фото: соцмережі.

Колишній ватажок бригади "ДНР" "Восток" Олександр Ходаковський під час трансляції на своєму інтернет каналі заявив, що йому заборонили в'їзд на територію Росії. Відео опубліковане на YouTube, передають Патріоти України.

Дивитися з 06:57

"У мене вже два папірці валяються, які забороняють в'їзд в Росію. Я не можу зрозуміти, чому я, наприклад, не можу побачити своїх дітей", - заявив Ходаковський.

Представник донецьких бойовиків заявив, що не розуміє причин, за якими йому оголосили заборону. "Якщо я - антиросійський діяч, то, будь ласка, інкримінуйте мені що-небудь. Що це за методика впливу? Ви що, мене до якогось знаменника намагаєтесь підвести?", - сказав він. При цьому Ходаковський додав, що таким чином "система шкодить сама собі".

РФ перетворює окуповані території Луганщини на військові бази, є небезпека псевдореферендумів

неділя, 3 липень 2022, 18:53

Триває процес інтеграції промисловості квазіреспублік до складу РФ. Відбувається якісне оновлення т.зв. управлінського апарату, коли місцеві фінансово-політичні еліти замінили представники РФ. На окупованих територіях Донбасу Кремль часу не втрачає, на...

Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську, зраду Нацполіції і стан справ на фронті

п’ятниця, 1 липень 2022, 22:25

У Харківській області створено поганий прецедент: зрадник отримав 2 роки умовно! Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську та зраду Нацполіції, про стан справ на фронті. 00:00 - щодо оточення Лисичанська, можливості його захоплення та ш...