Той, що збирався на Байкал: Опальний ватажок бойовиків "ДНР" розповів про заборону йому на в'їзд в РФ (відео)

Представник донецьких бойовиків заявив, що не розуміє причин, за якими йому оголосили заборону.
Ходаковський такого не очікував? Фото: соцмережі.

Колишній ватажок бригади "ДНР" "Восток" Олександр Ходаковський під час трансляції на своєму інтернет каналі заявив, що йому заборонили в'їзд на територію Росії. Відео опубліковане на YouTube, передають Патріоти України.

Дивитися з 06:57

"У мене вже два папірці валяються, які забороняють в'їзд в Росію. Я не можу зрозуміти, чому я, наприклад, не можу побачити своїх дітей", - заявив Ходаковський.

Представник донецьких бойовиків заявив, що не розуміє причин, за якими йому оголосили заборону. "Якщо я - антиросійський діяч, то, будь ласка, інкримінуйте мені що-небудь. Що це за методика впливу? Ви що, мене до якогось знаменника намагаєтесь підвести?", - сказав він. При цьому Ходаковський додав, що таким чином "система шкодить сама собі".

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...