Тримаймося міцно: Вчені запропонували пересунути Землю до орбіти Марса

Зараз світ, за словами вчених, під загрозою згоряння, оскільки Сонце з кожним разом провокує все більше катаклізмів, які негативно позначаються на людях і тваринах.

Фото: Новости планеты

Як вважають вчені, зрушення нашої планети ближче до Марса дозволить уникнути істотного підвищення температури на Землі. Завдяки цьому згоряння Сонця не стане причиною кінця світу. Про це повідомляють Патріоти України.

Цю думку представили американські вчені. На їхню думку, реалізація плану убезпечить Землю ще мінімум на 7,6 млрд років. Професор Роберт Сміт зазначив, що теорія підтверджена науково, проте разом з віддаленням планети від Сонця відбудеться істотна зміна клімату, велика кількість людей може просто загинути.

Після зсуву в теорії світловий день збільшиться на 14,6%, бо Земля почне обертатися повільніше. Також зазнає зміни швидкість руху по орбіті. Щоб планета змогла втриматися на необхідній осі, орбітальна швидкість повинна буде знизитися з 30 км/с до 28,5 км/с. Для цього вчені мають змінити гравітаційну енергію і орбітальну швидкість нашої планети.

Перераховані заходи дозволять вижити певному відсотку живих істот. Зараз же світ під загрозою згоряння, оскільки Сонце з кожним разом провокує все більше катаклізмів, які негативно позначаються на людях і тваринах.

На сьогоднішній день немає технології, яка б дозволила втілити задумане в життя. Вчені планують створити безпілотний корабель, наповнений вибухівкою для підриву Марса. Зрушення навіть на міліметр спричинить істотні зміни, які витримають далеко не всі люди. Людина за своєю натурою примхлива, тому не здатна конкурувати з тваринами.

З архіву ПУ. Ми зобов'язані були втримати Дебальцеве. Єдине, що нам потрібно було - поповнювати боєкомплект і заповнювати втрати особового складу, - боєць ЗСУ

п’ятниця, 25 вересень 2020, 13:00

​Українська армія в 2015 році могла втримати Дебальцевський плацдарм, однак його втрата була зумовлена ​​трьома факторами. Про це розповів під час інтерв'ю Юрію Бутусову у січні 2018 року Ігор Лук'янов, сержант 25 мотопіхотного батальйону "Київська Ру...

Масові протести на окупованих територіях: чи є підстави?

субота, 19 вересень 2020, 21:55

На жаль, відсутність чіткої інформаційної політики з боку відповідних міністерств не дозволяє говорити про збільшення відсотка населення, яке б прагнуло повернутися в Україну. Фактично ми залишили на поталу російським агресорам населення тимчасово окупов