"Це буде плювок в наш прапор. Ми не маємо права в такій ситуації їхати працювати в РФ", - тренер ФК "Зоря"

Сім'я Вернидубів стала в один ряд з Йожефом Сабо, Андрієм Демчуком, Романом Зозулею, Олександром Шовковським та іншими спортсменами, які не бояться публічно говорити про свою патріотичну позицію і не ховаються за гаслом, що спорт поза політикою.

Юрій Вернидуб. Фото: fc-metalist.com.

Українські спортсмени продовжують виявляти патріотичні почуття. Цього разу приголомшив усіх головний тренер футбольного клубу "Зоря" (Луганськ) Юрій Вернидуб. Він відверто висловився, що аморально в нинішній ситуації українським футболістам їздити на заробітки до Росії. Про це Вернидуб сказав в інтерв`ю "Вести", передають Патріоти України.

"Зрозуміло, що фанати проти таких переходів. Мені багато разів ставили питання, поїхав би я туди. Відповідав, що точно не поїду, поки не припиниться все те, що твориться. Те ж саме стосується і мого сина, якого запрошували в Росію, але він відмовився. Сказав, що це буде плювок в наш прапор. Ми не маємо права в такій ситуації їхати працювати в Росію, це неправильно", - розповів тренер.

Проігнорувавши запрошення від росіян, син тренера Віталій Вернидуб успішно виступає в азербайджанській "Габалі". Таким чином, сім'я Вернидубів стала в один ряд з Йожефом Сабо, Андрієм Демчуком, Романом Зозулею, Олександром Шовковським та іншими спортсменами, які не бояться публічно говорити про свою патріотичну позицію і не ховаються за гаслом, що спорт поза політикою.

Хіти тижня. Смертоносний меч мору та війни: Розшифровано страшні прогнози Нострадамуса про Росію

п’ятниця, 13 вересень 2019, 23:30

Природні катаклізми є попередниками загибелі людей і в різних куточках Росії вже можна помітити перші метеорити. Знаменитий провісник запевняв, що Росію чекає сумний кінець. Про це йдеться в працях Нострадамуса, які недавно розшифрували конспірологи, п...

Хіти тижня. На Херсонщині під час руху військової колони пролунав потужний вибух (фото)

п’ятниця, 13 вересень 2019, 3:00

Вибухи знищили повністю вміст причепа, проте військові і цивільні не стали жертвами НП.​. Як з'ясувалося, в колоні техніки один з вантажних причепів з паливно-мастильними матеріалами і конструктивними елементами захисної динамічної броні загорівся, піс...