"Це буде плювок в наш прапор. Ми не маємо права в такій ситуації їхати працювати в РФ", - тренер ФК "Зоря"

Сім'я Вернидубів стала в один ряд з Йожефом Сабо, Андрієм Демчуком, Романом Зозулею, Олександром Шовковським та іншими спортсменами, які не бояться публічно говорити про свою патріотичну позицію і не ховаються за гаслом, що спорт поза політикою.

Юрій Вернидуб. Фото: fc-metalist.com.

Українські спортсмени продовжують виявляти патріотичні почуття. Цього разу приголомшив усіх головний тренер футбольного клубу "Зоря" (Луганськ) Юрій Вернидуб. Він відверто висловився, що аморально в нинішній ситуації українським футболістам їздити на заробітки до Росії. Про це Вернидуб сказав в інтерв`ю "Вести", передають Патріоти України.

"Зрозуміло, що фанати проти таких переходів. Мені багато разів ставили питання, поїхав би я туди. Відповідав, що точно не поїду, поки не припиниться все те, що твориться. Те ж саме стосується і мого сина, якого запрошували в Росію, але він відмовився. Сказав, що це буде плювок в наш прапор. Ми не маємо права в такій ситуації їхати працювати в Росію, це неправильно", - розповів тренер.

Проігнорувавши запрошення від росіян, син тренера Віталій Вернидуб успішно виступає в азербайджанській "Габалі". Таким чином, сім'я Вернидубів стала в один ряд з Йожефом Сабо, Андрієм Демчуком, Романом Зозулею, Олександром Шовковським та іншими спортсменами, які не бояться публічно говорити про свою патріотичну позицію і не ховаються за гаслом, що спорт поза політикою.

Хіти тижня. Попадання одне на мільйон: Захисники України точним ударом знищили групу "гібридів" Путіна, що втікали (відео 16+)

понеділок, 15 липень 2019, 21:30

Ворога схоже накрили зі штатного армійського міномету. Оскільки це не снайперська зброя, так влучити, навіть з коригуванням безпілотником по мішені, що рухається, справа дуже непроста. Українські військові точним ударом знищили групу російських найманц...

Відновлення Сєвєродонецького аеропорту, або "Старі" корупційні схеми нової команди Зеленського

понеділок, 15 липень 2019, 11:23

Виділення в умовах війни і економічної кризи мільярдів бюджетних коштів на роботи щодо відновлення аеропорту, який знаходиться поблизу від лінії зіткнення- це злочин. Глава Луганської військово-цивільної адміністрації Віталій Комарницький заявив, що пр...