Це порушення міжнародних конвенцій: У ЦВК РФ істерично відреагували на заборону росіянам голосувати на виборах в Україні

У російському відомстві вважають, що заява глави МВС України Авакова порушує "двостронню українсько-російську угоду".

Ілюстрація:Цензор.НЕТ

Заява глави МВС України Арсена Авакова про те, що 18 березня російських громадян не допустять в диппредставництва РФ для голосування на виборах президента Росії є порушенням міжнародних конвенцій і двосторонніх зобов'язань України. Таку заяву 16 березня зробив член ЦВК РФ Василь Ліхачов, повідомляють Патріоти України з посиланням на Интерфакс.

"Заява Авакова про те, що він обмежить доступ громадянам РФ, які володіють активним виборчим правом, суперечить відразу двом міжнародним конвенціям і двосторонній російсько-українській угоді", - сказав Ліхачов.

За його словами, мова йде, зокрема, про порушення Віденської конвенції про дипломатичні відносини та імунітети, Віденської конвенції про консульські зносини та імунітети, а також двосторонньої російсько-української Угоди з консульських питань.

"Російські зарубіжні установи зобов'язані забезпечити права і свободи російських громадян на території України", - підкреслив член ЦВК РФ.

При цьому Ліхачов також повідомив, що посольство Росії в Києві попросило українські силові структури "створити всі необхідні умови для голосування російських громадян на президентських виборах на території України".

З цього питання Російський Центрвиборчком 17 березня планує проконсультуватися з МЗС РФ.

Як повідомлялося раніше, 16 березня Арсен Аваков заявив, що росіяни не зможуть проголосувати на виборах президента РФ - їх не пропустять на територію російських дипустанов. За його словами, 21 лютого 2018 року Україна направила РФ офіційну ноту з вимогою не проводити вибори в окупованому Криму, але в Росії її проігнорували.

На Луганщині зафіксовано застосування російськими окупантами термобаричної зброї

середа, 18 травень 2022, 18:19

Нагадаю, нещодавно аналітичний відділ ГІ "Права Справа" оприлюднив інформацію про те, що місцеві джерела організації зафіксували передислокацію в окуповане м. Луганськ важкої вогнеметної системи (ТОС-1А). На Луганському напрямку ворог продовжує артилер...

На Луганщині ЗСУ знищили переправу окупантів - інформацію надали місцеві сили спротиву

середа, 18 травень 2022, 17:56

Цей факт ще раз свідчить про те, що український рух спротиву працює плідно й ефективно, незважаючи на доволі складну ситуацію на окупованих територіях. Російські окупанти продовжують наступати в Східній операційній зоні. Основні зусилля ворог зосередив...