Це порушення міжнародних конвенцій: У ЦВК РФ істерично відреагували на заборону росіянам голосувати на виборах в Україні

У російському відомстві вважають, що заява глави МВС України Авакова порушує "двостронню українсько-російську угоду".

Ілюстрація:Цензор.НЕТ

Заява глави МВС України Арсена Авакова про те, що 18 березня російських громадян не допустять в диппредставництва РФ для голосування на виборах президента Росії є порушенням міжнародних конвенцій і двосторонніх зобов'язань України. Таку заяву 16 березня зробив член ЦВК РФ Василь Ліхачов, повідомляють Патріоти України з посиланням на Интерфакс.

"Заява Авакова про те, що він обмежить доступ громадянам РФ, які володіють активним виборчим правом, суперечить відразу двом міжнародним конвенціям і двосторонній російсько-українській угоді", - сказав Ліхачов.

За його словами, мова йде, зокрема, про порушення Віденської конвенції про дипломатичні відносини та імунітети, Віденської конвенції про консульські зносини та імунітети, а також двосторонньої російсько-української Угоди з консульських питань.

"Російські зарубіжні установи зобов'язані забезпечити права і свободи російських громадян на території України", - підкреслив член ЦВК РФ.

При цьому Ліхачов також повідомив, що посольство Росії в Києві попросило українські силові структури "створити всі необхідні умови для голосування російських громадян на президентських виборах на території України".

З цього питання Російський Центрвиборчком 17 березня планує проконсультуватися з МЗС РФ.

Як повідомлялося раніше, 16 березня Арсен Аваков заявив, що росіяни не зможуть проголосувати на виборах президента РФ - їх не пропустять на територію російських дипустанов. За його словами, 21 лютого 2018 року Україна направила РФ офіційну ноту з вимогою не проводити вибори в окупованому Криму, але в Росії її проігнорували.

Україна може реанімувати Мінський процес з допомогою гуманітарного напрямку

понеділок, 29 листопад 2021, 17:49

Росія категорично відмовляється від будь-яких, навіть косметичних змін Мінських угод. Президент Росії Володимир Путін пояснював, що зміна одного пункту може потягнути за собою зміну і інших. У зв'язку з цим він виключив можливість зміни Мінських угод.

Збиття українського "Боїнгу" над Тегераном: в Ірані почалися судові слухання

вівторок, 23 листопад 2021, 17:18

Президент України Володимир Зеленськийзаявив, що «всі винні в цій катастрофі обов’язково будуть притягнуті до відповідальності. У сучасному світі немає шансу, що такий злочин залишиться без належної реакції. Строку давності у таких злочинів теж немає.