Для розслідування пожежі на складі боєприпасів в Балаклії Харківської області Україні треба ініціювати створення міжнародної комісії і залучити фахівців з країн НАТО чи Євросоюзу. Таку думку висловив колишній заступник міністра національної оборони Польщі, екс-командувач Сухопутних військ країни Вальдемар Скшипчак, повідомляють Патріоти України з посиланням на Укрінформ.
"У зв'язку з тим, що фактично йде неоголошена війна Росії проти України, і що це, безумовно, не сепаратисти запустили бойового дрона, необхідно ініціювати створення міжнародної комісії з розслідування причин вибухів на складі. Україна повинна звернутися до експертів НАТО або ЄС, щоб вони допомогли розслідувати причини цієї пожежі", - заявив Скшипчак.
За його словами, можливість створення такої комісії за участю західних експертів "реальна", оскільки Європа повинна знати, що насправді відбувається в Україні.
"Це не якась незначна загроза, а порушення системи європейської безпеки", - підкреслив генерал.
Колишній заступник міністра оборони РП підкреслив, що стратегія росіян зрозуміла: дестабілізувати Україну і послабити її можливості для протидії агресії. При цьому, як підкреслив експерт, росіяни можуть продовжувати атаки безпілотниками на об'єкти критичної інфраструктури країни.
Скшипчак також повідомив, що жодна з країн східного флангу НАТО зараз не готова до протидії атакам бойових дронів, і це виклик для всього Альянсу.
"У нас немає засобів для боротьби з дронами, які будуть нести невеликі бомби. Їх складно викрити, і це є загрозою для НАТО", - сказав колишній заступник міністра національної оборони Польщі.
Він підкреслив, що необхідно на Заході створити систему протидії бойовим дронам, здатним переносити боєзаряди.
В сучасній оселі з'являється все більше техніки, яка суттєво полегшує щоденне прибирання. Очищення поверхонь без використання хімічних засобів стає можливим завдяки пароочиснику. Ефективний у боротьбі з брудом, мікробами та пилом, прилад чудово підходи...
Ремінь газорозподільного механізму (ГРМ) - забезпечує синхронну роботу клапанів і поршнів, контролюючи їхній рух. Якщо ремінь ГРМ виходить з ладу, це часто призводить до серйозних пошкоджень двигуна. У дизельних автомобілях, де двигуни працюють під під...