Церква благословила: У РФ випустили золоті "православні" айфони з молитвами (фото)

Золоті айфони присвячені православним молитвам "Отче наш" і "Врятуй і збережи".

Золотий "православний" айфон. Фото: caviar-phone.ru.

У Росії напередодні свята Великодня бренд люксових смартфонів Caviar випустив і освятив у церкві нові золоті iPhone 7. Як повідомили в пресс-службі ювелірного бренду, два перших телефони лімітованої колекції з 99 апаратів були освячені в Городецькому Федорівському чоловічому монастирі: їх особисто благословив і освятив єпископ Городецький і Ветлужський Августин. Новину передають Патріоти України.

"Владиці показали моделі, пояснили суть колекції. Наскільки я знаю, йому сподобався дизайн і він його високо оцінив, похвалив. Вони порадилися і вирішили, що справа блага, можна освятити. Він благословив в цілому цю колекцію. З боку церкви це було абсолютно безкорисливо і безкоштовно", — розповіла прес-секретар бренду Ганна Лобова.

Смартфони оснащені цільними золотими корпусами. Безперервний візерунок нанесений на заднє панно і на всі бічні грані. Об'ємні гравіювання покриті золотом 999 проби.

Вартість нових смартфонів — від 199 тис. рублів при обсязі пам'яті 128 Гб, вартість "православних" годинників — від 189 тис. рублів.

Хіти тижня. Шок! Крадуть не соромлячись! - Хто в долі?

середа, 4 грудень 2019, 3:00

Розведення військ, Золоте, станиця Луганська Хто заробляє на мості в станиці Луганській. Дивіться в інтерв'ю: . 0:40 Розведення військ, Золоте, станиця Луганська . 3:15 Хто заробляє на мості в станиці Луганській. Комарницький. 6:00 Новообраний губе...

"Аналіз ситуації дозволяє казати про те, що вся інформація, озвучена Матюхою і ГУР, - повна нісенітниця", - Снєгирьов

понеділок, 2 грудень 2019, 23:02

Якщо аналізувати те, що нам подає ГУР, ту інформацію, яку начебто передав Матюха, то вона навпаки, на мою думку, шкодить Україні. І я пояснюю чому. Власне, інформація, що процеси на окупованих територіях контролюються Комуністичною партією РФ є шкідливою