Церква благословила: У РФ випустили золоті "православні" айфони з молитвами (фото)

Золоті айфони присвячені православним молитвам "Отче наш" і "Врятуй і збережи".

Золотий "православний" айфон. Фото: caviar-phone.ru.

У Росії напередодні свята Великодня бренд люксових смартфонів Caviar випустив і освятив у церкві нові золоті iPhone 7. Як повідомили в пресс-службі ювелірного бренду, два перших телефони лімітованої колекції з 99 апаратів були освячені в Городецькому Федорівському чоловічому монастирі: їх особисто благословив і освятив єпископ Городецький і Ветлужський Августин. Новину передають Патріоти України.

"Владиці показали моделі, пояснили суть колекції. Наскільки я знаю, йому сподобався дизайн і він його високо оцінив, похвалив. Вони порадилися і вирішили, що справа блага, можна освятити. Він благословив в цілому цю колекцію. З боку церкви це було абсолютно безкорисливо і безкоштовно", — розповіла прес-секретар бренду Ганна Лобова.

Смартфони оснащені цільними золотими корпусами. Безперервний візерунок нанесений на заднє панно і на всі бічні грані. Об'ємні гравіювання покриті золотом 999 проби.

Вартість нових смартфонів — від 199 тис. рублів при обсязі пам'яті 128 Гб, вартість "православних" годинників — від 189 тис. рублів.

"Кривавий Новий рік": Серія жахливих ДТП сколихнула Україну, багато постраждалих (фото)

середа, 1 січень 2020, 16:57

У новорічні вихідні, 31 грудня 2019-го та 1 січня 2020 року, в багатьох містах України трапилося одразу декілька моторошних ДТП, які забрали життя людей і призвели до великої кількості постраждалих, передають Патріоти України. До того ж у деяких із них...

З архіву ПУ. Крах режиму Путіна: Астролог розповів, коли в Росії влаштують "королівський переворот"

середа, 1 січень 2020, 12:00

По дійсному зодіаку російського президента немає передумов до усунення його від влади до кінця поточного десятиліття. В кінці 2020 року - початку 2021 року в Російській Федерації може статися переворот, в результаті якого нинішній господар Кремля Волод...