Церква благословила: У РФ випустили золоті "православні" айфони з молитвами (фото)

Золоті айфони присвячені православним молитвам "Отче наш" і "Врятуй і збережи".

Золотий "православний" айфон. Фото: caviar-phone.ru.

У Росії напередодні свята Великодня бренд люксових смартфонів Caviar випустив і освятив у церкві нові золоті iPhone 7. Як повідомили в пресс-службі ювелірного бренду, два перших телефони лімітованої колекції з 99 апаратів були освячені в Городецькому Федорівському чоловічому монастирі: їх особисто благословив і освятив єпископ Городецький і Ветлужський Августин. Новину передають Патріоти України.

"Владиці показали моделі, пояснили суть колекції. Наскільки я знаю, йому сподобався дизайн і він його високо оцінив, похвалив. Вони порадилися і вирішили, що справа блага, можна освятити. Він благословив в цілому цю колекцію. З боку церкви це було абсолютно безкорисливо і безкоштовно", — розповіла прес-секретар бренду Ганна Лобова.

Смартфони оснащені цільними золотими корпусами. Безперервний візерунок нанесений на заднє панно і на всі бічні грані. Об'ємні гравіювання покриті золотом 999 проби.

Вартість нових смартфонів — від 199 тис. рублів при обсязі пам'яті 128 Гб, вартість "православних" годинників — від 189 тис. рублів.

Масові протести на окупованих територіях: чи є підстави?

субота, 19 вересень 2020, 21:55

На жаль, відсутність чіткої інформаційної політики з боку відповідних міністерств не дозволяє говорити про збільшення відсотка населення, яке б прагнуло повернутися в Україну. Фактично ми залишили на поталу російським агресорам населення тимчасово окупов

Знову мирні люди - розмінна монета: Спецслужби "ЛНР" та "ДНР" затримують цивільних осіб, аби використати їх для обміну з Україною…

п’ятниця, 18 вересень 2020, 13:26

За інформацією ГІ "Права справа", минулого тижня в окупованому Луганську відбулася нарада в "міністерстві держбезпеки ЛНР" за участю російських кураторів, під час якої обговорювалося питання штучного поповнення т.зв. "обмінного фонду".