"Цікава комп'ютерна гра. Як називається?": У мережі висміяли відео Міноборони РФ зі спецоперацією у Сирії

У Шойгу заявили. що на кадрах відео начебто йдеться про знищення групи "бойовиків", які влаштували обстріл бази РФ у Хмеймімі.

Міноборони РФ. Ілюстрація:Дзеркало тижня

У мережі підняли на сміх відео Міністерства оборони Російської Федерації, на якому нібито зображено знищення повстанців у Сирії. Відповідний ролик опубліковано в YouTube, передають Патріоти України.

"Командування угруповання військ в Сирії провело спеціальну операцію з пошуку та знищення диверсійної групи бойовиків, що здійснили 31 грудня 2017 року мінометний обстріл території авіабази Хмеймім", - заявили в Міністерстві оборони РФ.

Відзначається, що в операції задіяні всі сили і засоби багаторівневої системи російської військової розвідки в Сирії. Після прибуття терористів на об'єкт, де вони готувалися до пересадки в мікроавтобус, вся диверсійна група була знищена високоточним боєприпасом "Краснопіль".

"МО відкрило для себе нову комп'ютерну гру?", "Цікава комп'ютерна гра. Як називається?", "Знову з гри", "МО так часто було викрите у брехні, що їм віри мало", - пишуть в інтернеті.

Ця дивовижна планета Земля: NASA показало рідкісне небесне явище (відео)

неділя, 23 вересень 2018, 8:25

Сріблясті хмари - найвищі в атмосфері Землі, формуються у мезосфері на висотах 76-85 км. Видимі в глибоких сутінках. Складаються з водяної криги. Сріблясті хмари - найвищі в мезосфері. Для їх утворення потрібна велика кількість водяної пари, дуже низьк...

Містять особливі цукри: Який популярний делікатес здатний боротися з раком

неділя, 23 вересень 2018, 0:22

Устриці і інші молюски можуть бути ефективними при боротьбі з декількома видами раку. Британські вчені провели дослідження та встановили який популярний делікатес може бути ефективним у боротьбі з раковими пухлинами. Про це пише Daily Mail з посиланням...