"Тварі, просто немає слів!": У мережі показали масштаби вирубки лісу в Карпатах (відео)

У Карпатах виявили близько 50 гектарів суцільно зрубаного лісу.

Наслідки вирубки лісів у Карпатах. Фото: соцмережі.

В інтернеті оприлюднили відео, зняте з висоти, на якому зафіксовано величезні масштаби вирубки лісу в Українських Карпатах. Відповідний ролик розміщено на сторінці WWF (Всесвітній фонд дикої природи) в Україні в Facebook, передають Патріоти України.

"За допомогою дрона ми відзняли побачене, а це - близько 50 гектарів суцільно зрубаного лісу. Ще 13 гектарів тут почали рубати, незважаючи на "період тиші". Зараз ведеться слідство", - йдеться в описі відео.

Варто зазначити, що ролик активно коментують у мережі. "Як грибок", "Хотів було прокоментувати, але, крім ненормативної лексики, нічого не виходить...", "Тварі, просто немає слів! Продажні тварі! Невже ми заслуговуємо це все!? У найближчому зарубіжжі за зруб дерев 12 років дають, а тут... Що ж залишиться нашим дітям?" - пишуть в інтернеті.

Через земельні махінації: Після оголошення про підозру депутат з Харкова втік до РФ, - прокуратура

вівторок, 25 вересень 2018, 20:28

Силовики направили звернення в Інтерпол про оголошення депутата в розшук. Депутат Харківської обласної ради, якому обласна прокуратура оголосила про підозру в кримінальній справі про розкрадання землі, ховається в Російській Федерації. Про це повідомля...

Росіяни в Росії вимирають дуже швидко. Через 20-30 років РФ буде чеченською республікою, - Осмаєв

вівторок, 25 вересень 2018, 20:06

За словами чеченського добровольця, Путін заклав у РФ бомбу сповільненої дії. Якщо подивитися на демографічну ситуацію в РФ, населення Чечні стрімко зростає, тоді як населення інших регіонів Федерації стрімко зменшується. На такий факт звернув увагу че...