"Тварі, просто немає слів!": У мережі показали масштаби вирубки лісу в Карпатах (відео)

У Карпатах виявили близько 50 гектарів суцільно зрубаного лісу.

Наслідки вирубки лісів у Карпатах. Фото: соцмережі.

В інтернеті оприлюднили відео, зняте з висоти, на якому зафіксовано величезні масштаби вирубки лісу в Українських Карпатах. Відповідний ролик розміщено на сторінці WWF (Всесвітній фонд дикої природи) в Україні в Facebook, передають Патріоти України.

"За допомогою дрона ми відзняли побачене, а це - близько 50 гектарів суцільно зрубаного лісу. Ще 13 гектарів тут почали рубати, незважаючи на "період тиші". Зараз ведеться слідство", - йдеться в описі відео.

Варто зазначити, що ролик активно коментують у мережі. "Як грибок", "Хотів було прокоментувати, але, крім ненормативної лексики, нічого не виходить...", "Тварі, просто немає слів! Продажні тварі! Невже ми заслуговуємо це все!? У найближчому зарубіжжі за зруб дерев 12 років дають, а тут... Що ж залишиться нашим дітям?" - пишуть в інтернеті.

Хіти тижня. Такого мору ще не було: Фахівці з'ясували обставини масової загибелі бджіл в Україні

субота, 21 липень 2018, 16:00

З початку літа соціальні мережі розбурхували новини про масову загибель бджіл у сільських господарствах. Про пригодах багато писали українські ЗМІ. При цьому називалися різні версії виникнення проблеми, найпоширенішою з яких була використання пестицидів.

"Бах-бах и мимо": Терористи "ДНР" похвалилися новою зброєю (фото)

субота, 21 липень 2018, 14:38

В "ДНР" вже заявляли запуск власних реактивних систем залпового вогню"Чебурашка" і "Сніжинка", для яких можуть використовуватися реактивні снаряди. Терористи "ДНР" на підконтрольному їм полігоні провели випробування нового типу боєприпасу. Про це повід...