У 2014 в Маріуполі на момент захоплення відділу міліції 99% правоохоронців ніколи не стріляли в людину, - Аброськін

Перший заступник голови Нацполіції також додав, що невпевненість правоохоронців в своїх діях була пов'язана з браком зброї і засобів захисту.

В'ячеслав Аброськін. Фото:lb.ua

Співробітники відділу міліції в Маріуполі, який зазнав нападу проросійськи налаштованих громадян в 2014 році, діяли невпевнено через відсутність досвіду поведінки в подібних ситуаціях, а також брак зброї та засобів захисту. Про це перший заступник голови Нацполіції В'ячеслав Аброськін розповів в інтерв'ю Цензор.НЕТ, зазначають Патріоти України.

"Самі співробітники міліції десь слабину тоді дали і їх часто звинувачують: мовляв, діяли не так, як повинні. Але в суспільстві повинні розуміти, що на той момент далеко не кожен співробітник міліції взагалі хоч колись стріляв у людину. Швидше за все , 99% з них ніколи і не стріляли. Думаєте, просто зламати себе внутрішньо і вистрілити в людину, та ще й у разі, якщо потрібно захищати якусь будівлю ?! Тому й не стріляли. Не тому, що боягуз, а тому, що в підкірку було закладено: не стріляй, вистрілиш - тебе посадять. Вони - не боягузи, просто не могли себе переламати і вистрілити в людей", - зазначив він.

Аброськін також додав, що невпевненість правоохоронців в своїх діях була пов'язана з браком зброї і засобів захисту.

"Зазвичай на відділ міліції (а це 250 чоловік) в черговій частині було 5, від сили 7 автоматів. Якщо пістолет - то до нього 16 патронів. Не більше і не менше. Пара-трійка бронежилетів. У касках, які там були, напевно, ще наші діди ходили.

Якщо і були якісь склади з автоматичною зброєю, то це більше були спеціальні склади при головних управліннях, але ніяк не в райвідділах. Тому, коли натовп йшов на співробітників міліції, вони губилися. І в підсумку агресивний натовп побачив, що настало безвладдя, можна робити, що хочеш", - розповів перший заступник голови Нацполіції.

Картини, написані душею: Киянка, чиї руки через жахливу ДТП функціонують на 30%, створює олійні шедеври

вівторок, 28 червень 2022, 14:12

Хоча руки Іри поки працюють лише на 30%, її це не зупинило. Дівчина придбала мольберт, знайшла онлайн-уроки і сама вгадала й сконструювала пристрій, який допомагає їй тримати пензлі. Свої картини – фантастично красиві олійні пейзажі, малюнки тварин. Дв...

Україна може остаточно вирішити проблему Зміїного

неділя, 26 червень 2022, 15:50

Наразі саме базування росіян на Зміїному є найбільшою проблемою для чорноморських портів Одещини та дозволяє окупантам перекрити вихід у територіальні води Румунії й відповідно гирло Дунаю. 23 травня глава Пентагону Ллойд Остін заявив, що Данія надасть...