У Білорусь почали прибувати російські солдати на навчання "Захід-2017"

За оцінками НАТО, в навчаннях візьмуть участь близько 100 тис. військовослужбовців двох країн.​

Ілюстрація:Replyua.net

Російські солдати почали прибувати в Білорусь для маневрів під час військових навчань "Захід-2017". Про це повідомляє Польське радіо, передають Патріоти України.

"До Білорусі прибувають російські солдати, які беруть участь в підготовці до білорусько-російських військових маневрів "Захід 2017", - йдеться в повідомленні. Згідно з інформацією Міністерства оборони Білорусі, через тиждень в рамках підготовки до проведення запланованих маневрів "Захід 2017", відбудуться п'ятиденні спільні спеціальні тренування з метою створення реальної ситуації і розробки практичних дій, засобів і сил.

Так, навчання "Захід 2017" пройдуть на білоруських полігонах з 14 до 20 вересня 2017 року. За офіційними даними, участь в маневрах візьме 13 тис. солдатів. Однак, за оцінками НАТО, в навчаннях візьмуть участь близько 100 тис. військовослужбовців двох країн.

"Уряд запізно ухвалив рішення про обов’язкову обсервацію українців, які прибули з-за кордону", - Снєгирьов

середа, 1 квітень 2020, 16:38

Знову ж таки, виникає питання – хто періодично підставляє президента Зеленського? І чому раз за разом виникають подібні конфліктні ситуації? Президент і Кабінет міністрів запізно вирішили відправляти усіх українців, які прибули з-за кордону, на обов’яз...

Повернення українців з-за кордону порушує чинне законодавство по боротьбі з епідеміями

вівторок, 31 березень 2020, 12:16

Оголошену в Україні надзвичайну ситуацію можна порівняти із «тушінням пожежі бензином». На мою думку, продовження карантину ще на місяць, без відповідної підтримки з боку уряду, серйозно загрожує економічній безпеці держави. Кабінет міністрів пізно зуп...