У Білорусь почали прибувати російські солдати на навчання "Захід-2017"

За оцінками НАТО, в навчаннях візьмуть участь близько 100 тис. військовослужбовців двох країн.​

Ілюстрація:Replyua.net

Російські солдати почали прибувати в Білорусь для маневрів під час військових навчань "Захід-2017". Про це повідомляє Польське радіо, передають Патріоти України.

"До Білорусі прибувають російські солдати, які беруть участь в підготовці до білорусько-російських військових маневрів "Захід 2017", - йдеться в повідомленні. Згідно з інформацією Міністерства оборони Білорусі, через тиждень в рамках підготовки до проведення запланованих маневрів "Захід 2017", відбудуться п'ятиденні спільні спеціальні тренування з метою створення реальної ситуації і розробки практичних дій, засобів і сил.

Так, навчання "Захід 2017" пройдуть на білоруських полігонах з 14 до 20 вересня 2017 року. За офіційними даними, участь в маневрах візьме 13 тис. солдатів. Однак, за оцінками НАТО, в навчаннях візьмуть участь близько 100 тис. військовослужбовців двох країн.

США та ОБСЄ стурбовані розгортанням батальйонно-тактичних груп РФ на Донбасі

вівторок, 16 червень 2020, 10:11

Передусім, виникає питання до Головного управління розвідки МОУ. Вони фактично «проспали» розготання додаткових підрозділів ЗС РФ. І це вже не перший випадок – аналогічна ситуація була і в лютому, коли ми повідомляли про те, що на території Луганської обл

Збільшення обстрілів на первомайсько-стаханівському напрямку збіглося з передислокацією підрозділів окупантів

неділя, 14 червень 2020, 10:39

Зазначу, що збільшення кількості обстрілів на первомайсько-стаханівському напрямку збіглося в часі із зафіксованою місцевими джерелами ГІ “Права Справа” передислокації окремих підрозділів ЗС РФ та 6-го полку 2-го армійського корпусу “ЛНР”. За інформаці...