У "ЛНР" прийняли рішення всіх "народних обранців" відправляти в казарми і на полігони

Для деяких "депутатів" це буде перша спроба "понюхати пороху".
"Парламент" "ЛНР". Фото: РИА Новости.

Так званих "народних обранців" в обов'язковому порядку змушують проходити військову підготовку. Новину передають Патріоти України.

У Луганську вирішили: всіх "депутатів" фейкового парламенту невизнаної псевдодержави "ЛНР" тепер будуть викликати на військові навчання, які обіцяють провести "по всій строгості".

Зазначається, що деяка частина цих так званих "депутатів" вже раніше брала участь в бойових діях проти українських силовиків, в той час як для інших це буде всього лише перша спроба "понюхати пороху". Чим пояснюється це термінове рішення під час "хлібного перемир'я", поки невідомо.

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...