У "ЛНР" складають списки проукраїнськи налаштованих громадян та їхнього майна

Ступінь «проукраїнської налаштованості» визначається співробітниками «МДБ» в місцевих структурних підрозділах за власним розсудом.

Бойовики "ЛНР". Фото: ТСН.

У «МДБ ЛНР» складають списки проукраїнськи налаштованих громадян. Про це повідомляє група «Інформаційний спротив», передають Патріоти України.

Зокрема, ступінь «проукраїнської налаштованості» визначається співробітниками «МДБ» в місцевих структурних підрозділах за своїм розсудом, використовуються поняття «неблагонадійних» і «співчуваючих Україні» громадян. «У списках потрібно вказувати перелік рухомого і нерухомого майна, що належить цим особам», – уточнюють в «ІС».

Нагадаємо, за даними «ІС», на початку грудня "МДБ ДНР" початоло посилено шукати розповсюджувачів листівок з інформацією про програму СБУ "Тебе чекають вдома" для бойовиків, які добровільно відмовилися від участі в терористичній діяльності і звернулися в правоохоронний орган України з відповідною заявою.

Хіти тижня. Шок! Крадуть не соромлячись! - Хто в долі?

середа, 4 грудень 2019, 3:00

Розведення військ, Золоте, станиця Луганська Хто заробляє на мості в станиці Луганській. Дивіться в інтерв'ю: . 0:40 Розведення військ, Золоте, станиця Луганська . 3:15 Хто заробляє на мості в станиці Луганській. Комарницький. 6:00 Новообраний губе...

"Аналіз ситуації дозволяє казати про те, що вся інформація, озвучена Матюхою і ГУР, - повна нісенітниця", - Снєгирьов

понеділок, 2 грудень 2019, 23:02

Якщо аналізувати те, що нам подає ГУР, ту інформацію, яку начебто передав Матюха, то вона навпаки, на мою думку, шкодить Україні. І я пояснюю чому. Власне, інформація, що процеси на окупованих територіях контролюються Комуністичною партією РФ є шкідливою