У мережі повідомили про ліквідацію у Сирії російських найманців, які раніше воювали на Донбасі (фото)

Бойовики загинули 7 і 8 лютого.

Ілюстрація:rubaltic.ru

У Сирії загинули російські найманці Кирило Ананьєв і Станіслав Матвєєв, які раніше воювали на Донбасі. Про це повідомив блогер з ніком "Necro Mancer" в Twitter, інформують Патріоти України.

Кирилу Ананьєву було 33 роки, він народився 31 січня 1985. Проживав у Москві. За повідомленнями соцмереж, чоловік воював серед бойовиків терористичної "ДНР", займаючи позицію командира мінометного взводу. Загинув він у бою біля населеного пункту Хішам 7 лютого.

Станіславу Матвєєву було 38 років, він народився 15 червня 1979 року. Чоловік проживав в місті Азбест. Користувачі відзначають, що він також воював серед терористів "ДНР". У загиблого залишилася дружина і двоє дітей. Загинув він 8 лютого.

Через відведення військ Україна може втратити Щастя, Сєвєродонецьк та Маріуполь

понеділок, 30 вересень 2019, 0:17

Фактично одностороннє відведення військ ООС є неправильним рішенням ще й тому, що свого часу облдержадміністрації виділили чималі кошти на спорудження 2 і 3 ліній оборони уздовж лінії розмежування, які тепер Україна може залишити у разі відведення, і які

"Окупанти готуються до активації бойових дій", - Снєгирьов

середа, 18 вересень 2019, 14:15

Примітно, що на тлі загострення військового протистояння очільник МЗС Вадим Пристайко в інтерв'ю німецькому виданню "Die Welt" заявив, що "врешті-решт, частотність бомбардувань значно впала, і кількість загиблих відповідно зменшилася". Російсько-окупац...