У мережі повідомили про ліквідацію у Сирії російських найманців, які раніше воювали на Донбасі (фото)

Бойовики загинули 7 і 8 лютого.

Ілюстрація:rubaltic.ru

У Сирії загинули російські найманці Кирило Ананьєв і Станіслав Матвєєв, які раніше воювали на Донбасі. Про це повідомив блогер з ніком "Necro Mancer" в Twitter, інформують Патріоти України.

Кирилу Ананьєву було 33 роки, він народився 31 січня 1985. Проживав у Москві. За повідомленнями соцмереж, чоловік воював серед бойовиків терористичної "ДНР", займаючи позицію командира мінометного взводу. Загинув він у бою біля населеного пункту Хішам 7 лютого.

Станіславу Матвєєву було 38 років, він народився 15 червня 1979 року. Чоловік проживав в місті Азбест. Користувачі відзначають, що він також воював серед терористів "ДНР". У загиблого залишилася дружина і двоє дітей. Загинув він 8 лютого.

Дива природи: Вчені знайшли унікальну черепаху із двома головами (фото)

четвер, 18 липень 2019, 23:52

У науці таких істот називають діцефалами - це надзвичайно рідкісна і нетипова для природи форма зрощення близнюків. Фахівці з охорони природи виявили двоголову черепашку на острові Мабул Малайського архіпелагу. Про це повідомляє сайт Coconuts, передают...

Синоптик попередила про нову різку зміну погоди

четвер, 18 липень 2019, 12:14

В Україні очікується суттєве підвищення температури повітря. Найближчої неділі, 21 липня, в Україні очікується суттєве підвищення температури повітря. Також жарко буде практично по всій території Європи, а в Португалії очікується до +40 градусів, перед...