У Міноборони повідомили, скільки модернізованих винищувачів та бомбардувальників отримають Повітряні сили ЗСУ

​Повітряні сили ЗСУ продовжують нарощувати свої бойові здібності.

Повітряні сили ЗСУ ілюстрація:http://na.mil.gov.ua

Повітряні сили Збройних сил України в цьому році отримають близько 60 відремонтованих і модернізованих винищувачів МіГ-29, Су-27, штурмовиків Су-25, бомбардувальників Су-24, а також навчально-бойових літаків Л-39. Про це повідомила начальник управління комунікацій і преси Міністерства оборони України Оксана Гаврилюк на брифінгу в Києві, передають Патріоти України з посиланням на УНІАН.

"У цьому році Повітряні сили отримають від державних підприємств близько 60 відремонтованих і модернізованих винищувачів МіГ-29, Су-27, штурмовиків Су-25, бомбардувальників Су-24, а також навчально-бойових літаків Л-39", - сказала вона.

"Повітряні сили ЗСУ продовжують нарощувати свої бойові здібності. Так, в цьому році серед пріоритетних цілей командування Повітряних сил - відновлення інфраструктури, перегляд місць дислокації військових частин з урахуванням сучасного безпечного середовища, здійснення поступового переходу органів управління Повітряних сил на J-структуру, яка прийнята в країнах - членах НАТО, а також інтенсифікація заходів бойової підготовки Повітряних сил, закупівля, відновлення і модернізація озброєння та військової техніки", - заявила Гаврилюк.

"За цей час загальний наліт авіації Повітряних сил ЗСУ становить понад 6,6 тис. годин, армійської авіації Сухопутних військ - близько 4 тис. годин", - повідомила Гаврилюк. Також, за її словами, в Повітряних силах збільшено кількість бойових авіаційних стрільб на загальновійськових полігонах, до підготовки інструкторського складу навчальних центрів залучені іноземні фахівці.

"Державні оборонні підприємства здатні модернізувати майже всю номенклатуру авіаційної техніки, що знаходиться на озброєнні ЗСУ. Завдяки модернізації бойові можливості літальних апаратів підвищуються в середньому на 50%. Зокрема, збільшується дальність виявлення повітряних і наземних цілей і забезпечується висока ймовірність ураження, підвищується безпека польотів, надійність, живучість та інші характеристики бойових машин", - зазначила Гаврилюк.

Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську, зраду Нацполіції і стан справ на фронті

п’ятниця, 1 липень 2022, 22:25

У Харківській області створено поганий прецедент: зрадник отримав 2 роки умовно! Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську та зраду Нацполіції, про стан справ на фронті. 00:00 - щодо оточення Лисичанська, можливості його захоплення та ш...

Луганщина: Лисичанськ у напівкільці, але війська окупанта виснажені і втрачають боєздатність

п’ятниця, 1 липень 2022, 22:12

Інформація російських пропагандистів про те, що Лисичанськ нібито вже оточений і противник контролює значну частину міста, не відповідає дійсності. Російські загарбники продовжують вести наступ на Лисичанськ. За даними Генштабу ЗСУ, спершу вони хочуть ...