У Міноборони розповіли про зростання проукраїнських настроїв на окупованих територіях Донбасу

Зокрема на тимчасово непідконтрольній Україні території почастішали випадки побиття мирними громадянами російських військовослужбовців.

Ілюстрація:i-ua.tv

Серед населення тимчасово окупованих територій Донецької і Луганської областей продовжують рости проукраїнські настрої. Про це повідомив прес-секретар Міністерства оборони України з питань АТО Олександр Мотузяник, передають Патріоти України.

"Серед населення тимчасово окупованих територій продовжують рости проукраїнські настрої та невдоволення діями російсько-окупаційних військ. У зв'язку з цим противник збільшив кількість тренувань по приведенню так званих підрозділів у вищий ступінь бойової готовності з обов'язковим відпрацюванням таких елементів, як відбиття нападів диверсійних груп і підтримки місцевого населення", - зазначив він.

За словами Мотузяника, на Донбасі почастішали випадки побиття мирними громадянами російських військовослужбовців.

Ситуація з коронавірусом на території ОРДЛО: міфи та загрози для України

п’ятниця, 3 квітень 2020, 22:10

Інформація Головного управління розвідки Міноборони України про те, що в ОРДЛО у 7-й лікарні Луганська від коронавірусу померли 9 осіб, не відповідає дійсності. Ця лікарня не входить у перелік шести інфекційних стаціонарів, які сьогодні розгорнуті на тери

"Санкції проти Росії та коронавірус: Чи можливе завершення війни на Донбасі", - Снєгирьов

четвер, 2 квітень 2020, 21:21

Зі свого боку Кремль навпаки намагається використати пандемію коронавірусу у власних цілях – скасування економічних санкцій. При цьому відмовлятися від анексії Криму та окупації частини Донбасу вона не має наміру. Наразі ситуація на лінії розмежування ...