У Міноборони розповіли про зростання проукраїнських настроїв на окупованих територіях Донбасу

Зокрема на тимчасово непідконтрольній Україні території почастішали випадки побиття мирними громадянами російських військовослужбовців.

Ілюстрація:i-ua.tv

Серед населення тимчасово окупованих територій Донецької і Луганської областей продовжують рости проукраїнські настрої. Про це повідомив прес-секретар Міністерства оборони України з питань АТО Олександр Мотузяник, передають Патріоти України.

"Серед населення тимчасово окупованих територій продовжують рости проукраїнські настрої та невдоволення діями російсько-окупаційних військ. У зв'язку з цим противник збільшив кількість тренувань по приведенню так званих підрозділів у вищий ступінь бойової готовності з обов'язковим відпрацюванням таких елементів, як відбиття нападів диверсійних груп і підтримки місцевого населення", - зазначив він.

За словами Мотузяника, на Донбасі почастішали випадки побиття мирними громадянами російських військовослужбовців.

Про вільні економічні зони в ОРДЛО на тлі заяв Кравчука

неділя, 9 серпень 2020, 10:27

Підсумовуючи зазначу, що пропозиція Леоніда Кравчука про створення вільних економічних зон свідчить про те, що Україна фактично взяла на себе зобов’язання ратифікувати політичну частину Мінських домовленостей, і профінансувати відновлення інфраструктури й

Повернення до СЦКК російських офіцерів загрожує легалізацією "ЛДНР" у рамках Мінського процесу

неділя, 2 серпень 2020, 13:54

З огляду на ситуацію, що складається, переконаний, що українська сторона має наполягати не на поверненні росіян до роботи СЦКК, а на розширенні повноважень СММ ОБСЄ, як міжнародної інституції. Таким чином, на мою думку, західні партнери України будуть при