У Миколаєві через загрозу холери заборонили купатися і ловити рибу

Крім того, в місті буде посилено контроль за торгівлею річковою рибою на ринках.
У Миколаєві заборонили купатися в усіх водоймах. Фото: ua-travel.info.

У Миколаєві через холеру заборонили купатися і ловити рибу в усіх водоймах міста. Про це повідомляє місцеве видання "Новости-N". Новину передають Патріоти України.

Так, сьогодні, 16 серпня в Миколаєві відбулося позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, присвячене попередженню захворювання населення особливо небезпечними хворобами, зокрема холерою.
"Комісія ТЕБ та НС прийняла рішення заборонити купатися і ловити рибу в акваторії Інгулу, Південного Бугу та Дніпровського лиману - всіх водоймах міста і обмежити проведення культурно-масових заходів на водних об'єктах", - йдеться в повідомленні. Зазначається, що ці обмеження введені на період загрози виникнення небезпечних інфекційних хвороб. Крім того, в місті буде посилено контроль за торгівлею річковою рибою на ринках.

Хто і навіщо маніпулює даними про кількість вугілля, вивезеного з тимчасово окупованого Донбасу?

четвер, 28 травень 2020, 14:11

Наведені факти свідчать про невідповідність та відверту дезінформацію щодо ситуації в ОРДЛО, яка подається військово-політичному керівництву України. Без достовірних даних плани з реінтеграції тимчасово окупованих територій розробити неможливо. А це небез

"Чергове загострення ситуації на сході України - це неприхований тиск з боку Росії на українську владу", - Снєгирьов

вівторок, 26 травень 2020, 12:43

У штабі операції Об’єднаних сил повідомили, що проросійські бойовики минулої доби 16 разів порушили режим припинення вогню. . Під обстріли потрапили позиції ЗСУ неподалік Пісків, Оріхового, Богданівки, Павлополя, Авдіївки, Березового, Мар’їнки, Красног...